MAKINA Katarzyna Piekut

Kierownik zmiany - produkcja spożywcza

Miejsce zatrudnienia
Grodzisk Mazowiecki (powiat grodziski), Mazowieckie, Polska
Kategorie:
Produkcja
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wakaty: 2
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • kontrola poprawności realizowanych procesów m.in. osoby na właściwych stanowiskach, zgodność produktu końcowego z recepturą, weryfikacja ilości surowców / produktów wprowadzonych do systemu z realnie pobranymi / wyprodukowanymi, inwentaryzacja palet, sprawdzenie karty w formie papierowej z danymi wprowadzonymi do systemu RPA​;
  • raz w miesiącu weryfikacja: realizacji standardów jakościowych przez pracowników w pomieszczeniach socjalnych (szafki spożywcze, na czyste ubrania / używaną odzież), przeprowadzenie prewencyjnej kontroli trzeźwości.
  • zarządzanie pracą 2 brygadzistów odpowiedzialnych za 2 hale: zaplanowanie i podział zadan / stanowisk konkretnym pracownikom, wdrożenie i szkolenie nowych pracowników​
  • przejęcie zmiany i rozdysponowanie zadań, dokończenie rozpoczętych procesów, przekazanie planu obsługi konkretnych stanowisk i produktów, zastosowania właściwych opakowań;
  • podejmowanie działań naprawczych w odniesieniu do problemów pojawiających się na produkcji (przesunięcia pomiędzy magazynem wewnętrznym lub zewnętrznym, na 2 i 3 zmianie merytoryczne wsparcie magazynierów opakowań i surowców oraz członków zespołu technicznego);
  • wykonywanie testu czystości maszyn (ATP) po zgłoszeniu przez operatora zakonczenia procesu mycia​
  • podejmowanie decyzji o przejściu półproduktu i produktu gotowego do kolejnego etapu produkcji (akceptacja wyników z laboratorium, ocena organoleptyczna), jak również decydowanie / współdecydowanie o utylizacji wyrobu​;
  • ustalanie planu zastępstw urlopowych​
  • pomoc pracownikom w uzyskaniu właściwych parametrów i konsystencji​
  • zależności od sytuacji dopuszczanie modyfikacji w recepturze (niewłaściwie dobrane składniki / rozbieżność z wymaganymi parametrami)​.
Wymagania (oczekiwane)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży spożywczej min. 3 lata.
  • KONIECZNE - ukończone studnia na kierunku technologia żywności lub żywienia człowieka lub kontrola jakości (żywności) lub mikrobiologia (spożywcza) lub chemia spożywcza;
Korzyści dla kandydata
  • pikniki rodzinne
  • prywatna opieka medyczna
  • spotkania integracyjne
  • pełne wsparcie we wdrożeniu przez kolegów z zespołu kierowników zmianowych, dyrektor produkcji, kierowniczkę laboratorium, pełnomocnika Zarządu ds. jakości
  • paczki świąteczne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • program rekomendacji pracowników
  • ubezpieczenie na życie
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • kawa / herbata
  • dofinansowanie dojazdów do pracy
  • bonus na Święta Bożego Narodzenia w wysokości od 1500-1900 PLN
  • pomoc w rozwiązywaniu wyzwań jakościowych i personalnych
  • szkolenia
  • parking dla pracowników
  • napoje

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj