PIT-RADWAR S.A.

Konstruktor

Miejsce zatrudnienia
ul. Poligonowa 30, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Kategorie:
Produkcja
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Współpraca z Działem Technologicznym w procesie projektowania;
  • Udzielanie wyjaśnień w zakresie produkcji wyrobu;
  • Wykonywanie modeli i makiet w celu optymalizacji konstrukcji;
  • Opracowywanie fragmentów dokumentacji eksploatacyjnej
  • Wykonywanie czynności administracyjnych związanych z wytwarzaniem i wdrażaniem wyrobu;
  • Projektowanie części i zespołów mechanicznych;
  • Śledzenie rozwiązań i bazy materiałowo-technicznej w zakresie realizowanych prac;
  • Wprowadzanie zmian w dokumentacji konstrukcyjnej;
  • Opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej z wykorzystaniem systemów CAD;
Wymagania (mile widziane)
  • Znajomość języka angielskiego i niemieckiego na poziomie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej;
  • Bardzo dobra znajomość oprogramowania CAD (Inventor);
  • Chęć nauki i poszerzania swoich umiejętności.
  • Komunikatywność i samodzielność w działaniu;
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień elektronicznych;
  • Znajomość programów do zarządzania dokumentacją i plikami typu PDM.
  • Posiadanie wiedzy na temat materiałów kompozytowych i umiejętność zastosowania ich w konstrukcjach mechanicznych.
  • Wykształcenie wyższe techniczne o kierunku mechanicznym;
  • Zdolność do technicznej weryfikacji wykorzystywanych rozwiązań;
Korzyści dla kandydata
  • firmowa drużyna sportowa
  • dofinansowanie nauki języków
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • elastyczny czas pracy
  • ubezpieczenie na życie
  • Dostęp do najnowocześniejszej technologii i rozwiązań w codziennej pracy
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się czołowej firmie badawczo-rozwojowej branży zbrojeniowej w Polsce
  • pikniki rodzinne
  • Pakiet benefitów firmowych
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Możliwość realizacji ciekawych wyzwań i pogłębiania specjalistycznej wiedzy
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • brak dress code’u
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • prywatna opieka medyczna

PIT-RADWAR S.A. jest jednym z czołowych dostawców urządzeń z zakresu elektroniki profesjonalnej dla Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej.

Spółka, od kilkudziesięciu lat prowadzi prace badawczo-rozwojowe w dziedzinie radiolokacji, radioelektronicznych systemów rozpoznania, systemów automatyzacji i wspomagania dowodzenia oraz powiązanych z nimi systemów uzbrojenia, zwłaszcza przeciwlotniczego. Produkty PIT-RADWAR S.A. znajdują się na uzbrojeniu wszystkich rodzajów Sił Zbrojnych RP a także na wyposażeniu armii zagranicznych.

PIT-RADWAR S.A. obsługuje pełny cykl dostaw wyrobów od określenia wymagań, poprzez prace badawczo-rozwojowe, prace projektowe, produkcję aż do wsparcia logistycznego oferowanego użytkownikom.

Stały rozwój, poszukiwanie nowych, innowacyjnych rozwiązań, wysoko kwalifikowana kadra pracownicza, wykorzystywanie najnowszych osiągnięć nauki i techniki pozwalają Spółce stale poszerzać ofertę i dostarczać nowoczesne, unikalne rozwiązania w pełni dostosowane do współczesnych, wciąż wrastających wymagań odbiorców.

PIT-RADWAR S.A. należy do Polskiej Grupy Zbrojeniowej.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj