Wielton Group SSC Sp. z o.o.

Konstruktor

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
Gliwice, Śląskie, Polska
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
Produkcja
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Dostosowanie do Regulacji ESG: Projektowanie naczep i procesów renowacji w sposób, który spełnia lub przekracza aktualne i przyszłe wymogi dotyczące zrównoważonego rozwoju, efektywności energetycznej i emisji CO2.
  • Zwiększanie Żywotności Produktów: Opracowywanie rozwiązań konstrukcyjnych, które przedłużą żywotność naczep ciężarowych, zmniejszając tym samym potrzebę ich częstych napraw lub wymiany oraz wpływając pozytywnie na środowisko poprzez ograniczenie odpadów.
  • Opracowanie i doskonalenie Procesów Renowacji: Tworzenie nowych oraz optymalizacja istniejących procesów renowacji naczep, aby były one bardziej efektywne, ekonomiczne i przyjazne dla środowiska. Celem jest maksymalizacja wartości dodanej przy minimalnym nakładzie zasobów.
  • Innowacje w Projektowaniu Naczep: Projektowanie modyfikacji czy udoskonaleń naczep, które zwiększą ich funkcjonalność, trwałość, bezpieczeństwo użytkowania oraz efektywność energetyczną, z uwzględnieniem najlepszych praktyk ESG.
Wymagania (oczekiwane)
  • Inżynieria i Projektowanie: Głęboka wiedza w dziedzinie inżynierii mechanicznej, konstrukcji maszyn lub pokrewnych, zdolność do projektowania skomplikowanych systemów mechanicznych i ich komponentów.
  • Materiałoznawstwo: Znajomość właściwości materiałowych, w tym metali, tworzyw sztucznych, kompozytów, i ich zastosowania w kontekście trwałości, kosztów i wpływu na środowisko.
  • Znajomość Oprogramowania CAD: Biegłość w korzystaniu z zaawansowanego oprogramowania do projektowania wspomaganego komputerowo (CAD), takiego jak AutoCAD, SolidWorks, czy CATIA.
  • Wykształcenie: Wyższe Techniczne
  • Prototypowanie i Testowanie: Umiejętność tworzenia prototypów, planowania i przeprowadzania testów funkcjonalnych oraz analiza wyników w celu weryfikacji i optymalizacji projektów.
Korzyści dla kandydata
  • prywatna opieka medyczna
  • W Grupie Wielton dbamy o przyjazną kulturę i dobre warunki zatrudnienia. Doceniamy współpracę i wspólnie szukamy najlepszych rozwiązań. Naszym pracownikom zapewniamy m.in.:
  • Pakiet benefitów zawierający m.in.: pakiet medyczny Medicover, dofinansowanie zajęć sportowych, dodatkowe ubezpieczenie,
  • Możliwość twórczej pracy i wdrażania własnych nowoczesnych rozwiązań w konkretnych obszarach biznesowych,
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • Codzienne wyzwania w dynamicznym środowisku i szybki rozwój zawodowy,
  • Możliwość pracy w kontekście międzynarodowym wśród ekspertów w swojej dziedzinie.

Do nowej spółki w ramach Grupy Wielton - poszukujemy pracowników.

Spółka będzie specjalizowała się w innowacyjnym podejściu do branży transportowej poprzez odkup, renowację, wynajem oraz recykling naczep ciężarowych. Naszym celem jest maksymalizacja wartości naczep używanych, wprowadzając na rynek nowe produkty i jednocześnie promując zrównoważony rozwój. Chcemy łączyć pasję do innowacji z zaangażowaniem w ochronę środowiska, tworząc wartość dodaną dla naszych klientów i społeczności.