INFOPROTECTOR sp. z o.o.

Konsultant ds. Wdrożeń Systemów IT

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie

Wynagrodzenie do ustalenia - B2B

Miejsce zatrudnienia
ul. Władysława Żeleńskiego 103, Kraków, Małopolskie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Typ pracy:
Praca zdalna
Praca hybrydowa
Kategorie:
IT i telekomunikacja
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Prezentacja/konfiguracja rozwiązania MFA
  • Znajomość AD, LDAP
  • Prezentacja/konfiguracja rozwiązania PAM
  • Konfiguracja sieci (firewall, switch, AP)
Wymagania (oczekiwane)
  • Współpraca z zespołami IT: Praca z innymi specjalistami IT w celu zapewnienia ciągłości działania infrastruktury sieciowej i systemów informatycznych
  • Minimum dwuletnie doświadczenie we wdrażaniu, wsparciu i rozwoju systemów z obszaru IT
  • Znajomość usług katalogowych Microsoft, w tym zarządzanie kontami użytkowników, politykami bezpieczeństwa i dostępnością zasobów sieciowych
  • Zdolność do rozwiązywania problemów i zarządzania projektami IT
  • Znajomość środowisk VMWare, Hyper-V, inne
  • Pakiety prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twoich bliskich
  • Elastyczny czas pracy. Tworzymy środowisko, w którym masz kontrolę nad swoim harmonogramem
  • Pakiety sportowe Medicover Sport
  • Integracja i budowanie zespołu, stawiamy na budowanie silnych relacji między współpracownikami
  • Kurs języka angielskiego (na wypadek, gdybyś chciał odświeżyć swoje umiejętności językowe)
  • Jesteśmy jednym zespołem, dlatego pracujemy w przyjaznej atmosferze wzajemnego szacunku, zaufania i wsparcia
  • Oferujemy pracę w trybie zdalnym lub hybrydowym
  • Nasz proces onboardingu zapewnia nowej osobie indywidualne wsparcie i mentorstwo
  • Do Twojej dyspozycji będzie 26 dni płatnej nieobecności
  • Dołączając do naszego zespołu oferujemy kontrakt B2B, będziesz cieszyć się niezależnością, swobodą i większą kontrolą nad swoją karierą
InfoProtector: Twoje Miejsce, Gdzie Nowoczesność Spotyka Profesjonalizm.Naszym priorytetem jest dostarczanie nowoczesnych i sprawdzonych rozwiązań informatycznych, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Nasza firma, dzięki wieloletniemu doświadczeniu, zespołowi profesjonalistów i solidnemu potencjałowi technicznemu oraz ekonomicznemu, jest przygotowana do stawiania czoła wszelkim wyzwaniom branży IT.