TENNECO Inc.

Konsultant Medyczny

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
Przemyśl, Podkarpackie, Polska
Typ pracy:
Praca mobilna
Kategorie:
Marketing / PR / media
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Promowanie na podległym terenie określonej grupy preparatów Firmy w środowisku lekarskim,
  • Budowanie i podtrzymywanie pozytywnych relacji z odbiorcami promocji,
  • Przygotowanie prezentacji i spotkań promocyjnych,
  • Realizacja założonych celów.
  • Skuteczna realizacja strategii marketingowej,
Wymagania (oczekiwane)
  • Wysoka kultura osobista i umiejętności nawiązywania kontaktów,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Odpowiedzialność i wysokie standardy etyczne,
  • Proaktywne podejście do powierzanych zadań,
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku konsultanta medycznego oraz znajomość lokalnego rynku będzie dodatkowym atutem,
  • Ważne prawo jazdy kat. B,
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem,
  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Chęć ciągłego rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności,
Korzyści dla kandydata
  • Praca w zgranym i ambitnym zespole,
  • Programy doceniania i nagradzania pracowników,
  • Bogaty pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, dobrowolne ubezpieczenie na życie oraz karta Multisport,
  • Samochód służbowy,
  • Odmieniaj życie innych razem z Teva Pharmaceuticals.
  • Świadczenia z funduszu socjalnego,
  • Wysoka kultura organizacyjna,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym,
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy,
Kim jesteśmy   Wspólnie realizujemy misję, której celem jest zrównoważona opieka zdrowotna. Zależy nam na dobru pacjentów, otaczających nas społeczności i planety, na której żyjemy. Pragniemy pomagać milionom osób z całego świata wieść zdrowsze życie. Ta misja jednoczy naszych Pracowników z prawie 60 krajów oraz zróżnicowanych narodowości i środowisk. Należymy do grona globalnych liderów branży farmaceutycznej i jesteśmy największym na świecie producentem leków generycznych, a za sukcesem naszej organizacji stoją nasi Pracownicy. Nasze zespoły na całym świecie każdego dnia opracowują, produkują i dostarczają leki dla blisko 200 milionów pacjentów. Teva należy do liderów rynku farmaceutycznego leków generycznych, oraz jest dumnym producentem wielu produktów znajdujących się na Liście leków podstawowych Światowej Organizacji Zdrowia. W Teva staramy się zapewnić środowisko pracy, w którym wszyscy pracownicy czują się zmotywowani, wiedząc jak cenny wkład wnoszą w pomoc innym ludziom. Praca w wyjątkowej, międzynarodowej firmie, jaką jest Teva, umożliwi Ci rozwój, poznanie nowych obszarów biznesowych, kultur i technologii.