H&M Hennes & Mauritz sp. z o.o.

Kontroler Administracyjno - Kasowy / Kontrolerka Administracyjno - Kasowa

Miejsce zatrudnienia
Gdańsk, Pomorskie, Polska
Kategorie:
Administracja biurowa
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Kontrola przestrzegania procedur i standardów H&M w trakcie czynności administracyjno-kasowych,
  • Organizacja biura nadzoru kas i administracja na sali sprzedaży,
  • Szkolenie pracowników z zakresu procedur administracyjnych w celu zapewnienia jak najlepszej obsługi klienta oraz bezpieczeństwa,
  • Wspieranie zespołu w codziennej pracy na sali sprzedaży.
Wymagania (mile widziane)
  • Doskonałych umiejętności interpersonalnych oraz wysokiego poziomu obsługi klienta,
  • Świetnej organizacji pozwalającej płynnie radzić sobie z dużym zakresem obowiązków i szybkim tempem pracy,
  • Umiejętności dzielenia się wiedzą z innymi,
  • Bardzo dobrej znajomości języka polskiego.
  • Zdolności analitycznych,
  • Dodatkowo oczekujemy:
  • Do naszego zespołu poszukujemy osób otwartych, komunikatywnych, ambitnych, pełnych optymizmu, stanowiących wzór do naśladowania i potrafiących działać zespołowo.
Korzyści dla kandydata
  • Aplikację do nauki języków obcych,
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • program rekomendacji pracowników
  • 25% zniżki na zakupy w sklepach grupy H&M dla Ciebie i jednej bliskiej Ci osoby,
  • Program szkoleń wstępnych i rozwojowych,
  • Okazjonalne kupony i bonusy w ciągu roku,
  • brak dress code’u
  • Bonusy za polecenie nowych pracowników,
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Umowę o pracę,
  • Dopłatę do ubezpieczenia na życie i prywatnej opieki medycznej.
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • Dopłatę do karnetów sportowych,
  • platforma do nauki języków obcych
  • kawa / herbata

H&M to marka odzieżowa, która oferuje najnowsze trendy i inspiracje od modnych ubrań i wyjątkowych kolekcji stworzonych we współpracy z projektantami po przystępne cenowo dodatki. Naszą koncepcją biznesową jest zrównoważona moda i najwyższa jakość w najlepszej cenie.

H&M jest częścią Grupy H&M. W Grupie H&M dokładamy wszelkich starań, aby tworzyć i utrzymywać inkluzywne, zróżnicowane i godziwe miejsca pracy w całej naszej organizacji. Nasze zespoły powinny składać się z różnorodnych jednostek, które aktywnie dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami. Posiadanie zróżnicowanej kadry pracowniczej ma pozytywny wpływ na to, jak radzimy sobie z wyzwaniami, jak postrzegamy możliwości i w jaki sposób nawiązujemy relacje z naszymi współpracownikami oraz klientami na całym świecie. Stąd też wszystkie aspekty różnorodności brane są pod uwagę w naszym procesie rekrutacyjnym.

Dążymy do zachowania uczciwego i równego procesu rekrutacyjnego, dlatego też uprzejmie prosimy o niezałączanie listów motywacyjnych do aplikacji, ponieważ często zawierają one informacje, które w łatwy sposób mogą wywołać niezamierzoną stronniczość.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj