GRUPA ZARMEN

Kontroler jakości - elektryk

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
Konin, Wielkopolskie, Polska
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Budowa / remonty
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • rozwiązywanie bieżących problemów jakościowych,
  • obsługa narzędzi pomiarowych,
  • analizowanie problemów jakościowych i badanie przyczyn występowania niezgodności,
  • kontrolowanie gotowego wyrobu pod kątem zgodności z dokumentacją techniczną elektryczną oraz raportowanie wyników badań,
  • ciągłe doskonalenie procesów w celu zwiększania efektywności produkcji oraz poprawy jakości.
Wymagania (oczekiwane)
  • umiejętność posługiwania się urządzeniami kontrolno- pomiarowymi,
  • dobra znajomość rysunku technicznego elektrycznego.
  • wykształcenie średnie techniczne,
Wymagania (mile widziane)
uprawnienia SEP E.
Korzyści dla kandydata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w spółce należącej do dynamicznie rozwijającej się grupy kapitałowej o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • ubezpieczenie na życie
  • kawa / herbata
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • wyprawka szkolna
  • pakiet świadczeń socjalnych, m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie.
  • możliwość awansu,
  • prywatna opieka medyczna
  • wynagrodzenie dostosowane do posiadanych umiejętności i doświadczenia,
  • parking dla pracowników

ELEKTROBUDOWA Sp. z o.o. jest największą w kraju firmą działającą w branży elektroinstalacyjnej zajmującą się kompleksowymi usługami elektroinstalacyjnymi oraz budową kompletnych obiektów na potrzeby energetyki i przemysłu. Spółka jest wiodącym producentem urządzeń elektroenergetycznych, w tym głównie rozdzielnic i szynoprzewodów nn, SN i WN, urządzeń prądu stałego i stacji kontenerowych dla sektora elektroenergetycznego i przemysłu.

ELEKTROBUDOWA Sp. z o.o. wchodzi w skład GRUPY ZARMEN – lidera na rynku kompleksowego wykonania inwestycji przemysłowych i jednej z największych grup budownictwa przemysłowego w Polsce. GRUPA ZARMEN składa się z 9 spółek o szerokim i komplementarnym zakresie działalności.

Wejdź na www.elektrobudowa.com.pl i dowiedz się więcej o naszej działalności.