SUNREEF VENTURE SPÓŁKA AKCYJNA

Kontroler jakości – stolarnia/lakiernia

Miejsce zatrudnienia
ul. Tarcice, Gdańsk, Pomorskie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja stacjonarna
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Pracownik biurowy
Kategorie:
Produkcja
Pozostałe oferty pracy
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wakaty: 4
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Polski - C1
Opis stanowiska
  • Będziesz odpowiedzialny/a za weryfikację poprawności sporządzonej dokumentacji produktów oraz kontrolę przygotowanego mebla pod względem zgodności rysunku, użytych materiałów oraz jakości wykonania.
  • Zajmiesz się prowadzeniem dokumentacji mebli po kontroli oraz sporządzaniem raportów z przeprowadzonych kontroli.
  • Twym zadaniem będzie identyfikacja odstępstw od norm i inicjowanie działań naprawczych.
  • Poprowadzisz ewidencję elementów dostarczanych oraz wydawanych z lakierni.
  • Będziesz koordynować wysyłkę mebli oraz elementów malowanych.
  • Właściwe zapewnienie przekazania zmian
Wymagania (oczekiwane)

Nasze wymagania:

  • Twoja znajomość rysunku technicznego pozwoli Ci skutecznie ocenić jakość lakierowanych wyrobów.
  • Twoje umiejętności analityczne są doskonałym narzędziem do szczegółowej oceny produktów i wykrywania potencjalnych problemów.
Wymagania (mile widziane)
  • Doświadczenie w pracy na stolarni / lakierni lub w obszarze kontroli jakości stanowi Twoją mocną stronę.
Korzyści dla kandydata

To oferujemy:

  • Będziesz pracował w oparciu o umowę o pracę lub B2B ( w tym płatnych 20 dni wolnych od świadczenia usług w ciągu roku).
  • Otrzymasz kartę Multisport za jedyne 30 zł.
  • Dołączysz do prywatnej opieki zdrowotnej LUXMED za 1zł.
  • Otrzymasz nagrodę w wysokości 500 lub 1000 PLN za polecenie kompetentnych osób do pracy.
  • Ty i Twoi bliscy mają możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia na życie.
  • Rozwiniesz skrzydła pracując z ciekawymi projektami i luksusowym produktem, mając przy tym dużą przestrzeń na poszerzanie swoich kompetencji.
  • Skracamy dystans i ułatwiamy sobie komunikację - zwracamy się do siebie po imieniu.
  • Jeśli nie jesteś z Gdańska a zaciekawiła Cię nasza oferta to mamy dla Ciebie dobra wiadomość! Jeśli podejmiesz z nami współpracę otrzymasz dodatek relokacyjny w wysokości 3000 zł netto.

W Sunreef Venture S.A. projektujemy i budujemy światowej klasy katamarany żaglowe, motorowe oraz luksusowe jachty.
Nasza firma znana jest z innowacyjnych projektów, kunsztu i dbałości o szczegóły. Ciągły i bardzo dynamiczny rozwój naszych produktów i procesów technologicznych sprawia, że firma osiąga coraz lepsze wyniki sprzedaży, tworząc z każdym rokiem większą ilość miejsc pracy na wszystkich szczeblach stanowisk.
Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko Kontrolera Jakości Stolarni.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj