FULFILIO SP. Z O.O.

Koordynator administracji magazynowej

Miejsce zatrudnienia
Pruszków (powiat pruszkowski), Mazowieckie, Polska
Kategorie:
Administracja biurowa
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Obsługa korespondencji mailowej, komunikacja pomiędzy zespołem magazynowym, a innymi działami firmy
  • Weryfikacja i wyjaśnianie reklamacji od strony WMS
  • Nadzór i kontrola pracy zespołu administracji magazynowej
  • Obsługa, archiwizacja dokumentacji magazynowej i przewozowej
  • Kontrola przepływu towarów
  • Zakładanie, aktywacja i zamykanie zleceń od klientów
  • Obsługa inwentaryzacji
Wymagania (oczekiwane)
  • Znajomość zagadnień związanych z administracją magazynową
  • Gotowość do pracy w pełnym wymiarze godzin, w trybie zmianowym
  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz zespołu, ustalania priorytetów
  • Dokładność, rzetelność w realizowanych zadaniach
  • Samodzielność w działaniu
  • Znajomość MS Office, w szczególności Excel
Wymagania (mile widziane)
Doświadczenie na podobnym stanowisku
Korzyści dla kandydata
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • inicjatywy dobroczynne
  • firmowa drużyna sportowa
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, która jest liderem rynku w swojej branży
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • Wejście do zgranego, zorientowanego na cele zespołu
  • Możliwość skorzystania z benefitów firmowych
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop)

Spółka Fulfilio posiada kilkunastoletnie doświadczenie w kompleksowej obsłudze logistycznej sektora eCommerce, programów lojalnościowych i materiałów POS.

Należymy do jednej z największych w Polsce grup kapitałowych oferujących nowoczesne usługi dla biznesu. Jesteśmy przyjaznym i stabilnym miejscem pracy. Naszym celem jest budowanie zespołu złożonego z osób pełnych pasji i chęci do ciągłego rozwijania swoich talentów.

Więcej informacji na nasz temat znajdziesz na www.oexebusiness.com

Zapraszamy do współpracy!

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj