MCX Sp.z o.o

Koordynator Regionalny ds. OZE (farmy wiatrowe i fotowoltaiczne)

Wynagrodzenie

Wynagrodzenie do ustalenia - Umowa zlecenie

Wynagrodzenie do ustalenia - B2B

Miejsce zatrudnienia
Olsztyn, Warmińsko-mazurskie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Typ pracy:
Praca mobilna
Kategorie:
Pozostałe oferty pracy
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z lokalnymi władzami i mieszkańcami
  • Poszukiwanie wskazanych nieruchomości pod projekty parków wiatrowych lub farm fotowoltaicznych na terenie województwa i jego okolicach
  • Prowadzenie negocjacji z właścicielami gruntu i doprowadzanie do zawarcia umów dzierżawy gruntu
  • Bieżące raportowanie
Wymagania (mile widziane)
  • Łatwość w inicjowaniu i utrzymywaniu pozytywnych relacji
  • Czynne prawo jazdy kat. B – praca mobilna w 80% czasu
  • Doświadczenie przy pozyskiwaniu gruntów pod inwestycje, w szczególności OZE
Korzyści dla kandydata
  • Umowa ze stałym wynagrodzeniem oraz prowizją
  • Wsparcie merytoryczne na etapie wdrożenia
  • Bardzo atrakcyjna prowizja od każdego pozyskanego hektara gruntu
  • Możliwość rozwoju zawodowego w zakresie przygotowania i realizacji projektów
  • Ryczałt za korzystanie z własnego samochodu oraz zwrot kosztów paliwa
EnercoNet Sp. z o.o. Oddział w Polsce to - firma zajmująca się realizacją projektów inwestycyjnych w zakresie OZE. Więcej informacji na temat profilu działalności i naszych projektów znajduje się na stronie www.enerconet.com

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj