NDI SA – Siedziba Główna

Koordynator w Dziale Marketingu

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
ul. Powstańców Warszawy 19, Sopot, Pomorskie, Polska
Kategorie:
Marketing / PR / media
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • współpraca z agencjami marketingowymi BTL, PR, marketingu internetowego, SEO oraz mediami
  • monitoring trendów rynkowych oraz efektywne wprowadzanie nowych narzędzi komunikacji i marketingu
  • planowanie i realizacja kampanii promocyjnych dla realizowanych inwestycji w kanałach cyfrowych oraz tradycyjnych
  • organizacja i realizacja eventów, m.in. wydarzenia branżowe, eventy sprzedażowe i wizerunkowe, kongresy, konferencje
  • monitoring i raportowanie efektowności realizowanych działań marketingowych, wprowadzanie zmian i rekomendacji w dalszej ich realizacji
  • współtworzenie i realizacja strategii marketingowej oraz planów marketingowych inwestycji
  • poprawna komunikacja wewnętrzna oraz budowanie dobrych relacji wewnątrz i na zewnątrz organizacji
  • nadzór nad narzędziami cyfrowymi oraz realizacja kampanii - www oraz kanały SoMe
  • nadzór nad pracami projektowymi oraz produkcyjnymi materiałów marketingowych – on i off line
  • aktywne wsparcie Działu Sprzedaży
  • współtworzenie i zarządzanie budżetem marketingowym inwestycji
Wymagania (oczekiwane)
  • kreatywność, zmysł estetyczny, zaangażowanie
  • wysokie umiejętności organizacyjne i interpersonalne
  • minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w obszarze marketingu w branży deweloperskiej
  • doświadczenie we współpracy z Działem Sprzedaży- mile widziane
  • wykształcenie wyższe, atutem będzie kierunkowe – marketing lub nieruchomości
  • merytoryczna i praktyczna znajomość narzędzi marketingowych cyfrowych i tradycyjnych
Korzyści dla kandydata
  • Umowa o pracę
  • Samodzielność działania oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • ubezpieczenie na życie
  • Przyjazna atmosfera pracy w zespole profesjonalistów
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, karta MultiSport, ubezpieczenie na życie, Pracownicze Plany Kapitałowe
  • Odpowiedzialna i pełna wyzwań praca w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • prywatna opieka medyczna
  • Realizacja ciekawych projektów
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do zajmowanego stanowiska i zakresu zadań
  • Karta Multisport

Jesteśmy firmą deweloperską, należącą do Grupy Kapitałowej NDI. Szczególną uwagę zwracamy na wysoką jakość realizowanych inwestycji. Dbamy o to, aby nasze projekty pozytywnie wpływały na rozwój otoczenia.

Spółki Grupy NDI realizują inwestycje na terenie całego kraju. W ich dorobku znajduje się wiele prestiżowych realizacji, m. in. hotele sieci Sheraton w Krakowie, Poznaniu i Sopocie, centra biurowe w Sopocie, Katowicach, Warszawie a także kompleksy mieszkaniowe – m.in. osiedle River Park w Poznaniu, Osiedle Kapriola w Warszawie, Tre Mare Residece oraz Chlebova w Gdańsku. Ważne miejsce wśród zrealizowanych inwestycji zajmują również obiekty użyteczności publicznej, takie jak Teatr Szekspirowski w Gdańsku, Centrum Handlowo-Usługowe w Sopocie, Hipodrom w Sopocie czy nowa część przylotowa terminala T2 gdańskiego lotniska im. Lecha Wałęsy.

Grupa NDI posiada ponadto bogate doświadczenie w obszarze obiektów infrastrukturalnych – realizacja 152 km Autostrady A1 i modernizacja odcinków linii kolejowych oraz tramwajowych w różnych częściach Polski. W zakresie infrastruktury ważne miejsce wśród realizowanych inwestycji zajmuje także duży projekt hydrotechniczny: realizacja Terminala Kontenerowego DCT 2 w Porcie Północnym w Gdańsku.