Grupa Dobry Hotel

Koordynator Zmiany w Dziale Gastronomii (organizacja konferencji i bankietów) hotel Hyatt Place Kraków 4*

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie do ustalenia - Umowa zlecenie

Miejsce zatrudnienia
ul. Aleja 3 Maja 47A, Kraków, Małopolskie, Polska
Kategorie:
Administracja biurowa
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • dbanie o prawidłowy wystrój i czystość części konferencyjnych
  • umiejętne i efektywne organizowanie pracy podległego zespołu na zmianie
  • współpraca z pozostałymi działam hotelu
  • koordynowanie sprawnego funkcjonowania obszaru konferencji i bankietów
  • dbanie o obsługę Gości zgodnie z przyjętymi standardami
  • Utrzymywać kontakt z kluczowymi Gośćmi konferencyjnymi Hotelu
  • współpraca z Kierownikiem Działu Gastronomii
  • profesjonalizm oraz utrzymywanie najwyższego poziomu obsługi Gościa
  • Organizować i koordynować spotkania z organizatorami konferencji i bankietów w Hotelu
Wymagania (oczekiwane)
  • dobra znajomość MS Office
  • samodzielność oraz doskonała organizacji pracy własnej i zespołu
  • aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne
  • pasja do pracy z ludźmi oraz otwartość na drugiego człowieka :)
  • umiejętność dobrej organizacji pracy własnej oraz zarządzania zespołem i delegowania zadań
  • doświadczenie w pracy w obszarze konferencji i bankietów
  • znajomość systemu operacyjnego będzie dodatkowym atutem
  • biegła znajomość j. polskiego oraz bardzo dobra j. angielskiego w mowie i piśmie
  • proaktywność oraz umiejętność pracy w trybie wielozadaniowym
  • umiejętność motywowania pracowników oraz skutecznego delegowania zadań
  • umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji
  • umiejętności komunikacyjne
Korzyści dla kandydata
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • pakiet benefitów (karta multisport, prywatna opieka medyczna)
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub innej
  • prywatna opieka medyczna
  • pełne wsparcie podczas wdrożenia w obowiązki
  • zniżki na usługi hotelowe i gastronomiczne w ramach grupy Dobry Hotel
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • możliwość rozwoju zawodowego w obszarze Grupy Dobry Hotel
  • możliwość skorzystania z atrakcyjnych zniżek na studia w WSB Merito
  • premie jubileuszowe
  • przyjazną i otwartą atmosferę pracy :)
  • program rekomendacji pracowników
  • wewnętrzne programy bonusowe („rekomenduj i zarabiaj” oraz „pracownik kwartału”)
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

Grupa Dobry Hotel polska firma działając w branży HORECA od 2004 roku. Specjalizujemy się w zarządzaniu obiektami hotelarskimi i gastronomicznymi. Zarządzamy 21 obiektami hotelowymi, Centrum Eventowym Butelkownia oraz 2 restauracjami i stale rośniemy!

Nasze obiekty zlokalizowane są w całej Polsce: Trójmieście, Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Zakopanem, Jastarni, Mikołajkach.