SOLTEX CUW Sp. z o.o.

Księgowa / Księgowy

Wynagrodzenie do ustalenia - B2B

Miejsce zatrudnienia
ul. Kopanina 28/32, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Kategorie:
Finanse / księgowość
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Analiza i uzgadnianie wskazanych kont księgowych
  • Rozliczanie rozrachunków
  • Księgowanie faktur zakupu oraz wyciągów bankowych
  • Czynny udział w udzielaniu informacji i przygotowywaniu dokumentów do badania sprawozdania finansowego
  • Dekretacja dokumentów
  • Wykonywanie innych, uzgodnionych z Przełożonym zadań, nieobjętych zakresem czynności
  • Przygotowywanie płatności
  • Czynny udział w procesach związanych z zamknięciem miesiąca/roku, w tym uzgadnianie i weryfikacja wskazanych kont księgowych
  • Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami, kompensaty
  • Rozliczanie delegacji i zaliczek pracowników
  • Czynny udział w wewnętrznych projektach firmowych (wdrożenia systemów, kształtowanie procesów, itp.)
  • Przygotowywanie danych dla klienta zewnętrznego (GUS, US, itp.) i wewnętrznego (inne działy, Zarząd)
  • Raportowanie do Lidera Zespołu
Wymagania (oczekiwane)
  • Rozwinięte umiejętności w obszarze komunikacji interpersonalnej oraz współpracy z innymi działami / podmiotami zewnętrznymi
  • Zaangażowanie w wykonywane zadania, nastawienie na cel
  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy w księgowości
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office, mile widziane doświadczenie w pracy na systemach COMARCH lub Symfonia
  • Praktyczna znajomość przepisów finansowych, księgowych i podatkowych
  • Wykształcenie wyższe (preferowane o profilu: finanse i rachunkowość)
Korzyści dla kandydata
  • Zniżki w bistro w biurowcu
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników
  • Firmowe spotkania integracyjne
  • Program poleceń pracowników, dzięki któremu można otrzymać dodatkowe wynagrodzenie za rekomendacje osób do pracy w firmie
  • Możliwości rozwoju zawodowego według indywidualnych predyspozycji w rosnącej Grupie spółek realizującej projekty inwestycyjne na dużą skalę
  • Współpracę w oparciu o elastyczne formy w zależności od preferencji Kandydata (umowa o świadczenie usług lub umowa o pracę)
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • inicjatywy dobroczynne
  • kawa / herbata
  • Dofinansowanie pakietu benefitów (karta sportowa, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe, zniżki na studia)
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Bezpłatny parking dla pracowników
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • prywatna opieka medyczna
  • program rekomendacji pracowników
  • spotkania integracyjne
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Profesjonalne i wspierające środowisko pracy
  • zniżki w bistro w biurowcu
  • Cykliczne akcje oraz okolicznościowe konkursy i wydarzenia dla pracowników
  • ubezpieczenie na życie
Soltex CUW Sp. z o.o. to spółka świadcząca usługi na rzecz firm z Grupy Soltex. Centrum Usług Wspólnych wspiera wszystkie spółki m.in. w następujących obszarach biznesowych: prawo, administracja, HR, kadry i płace, księgowość, finanse, IT, marketing, zarządzanie nieruchomościami. Rozwijające się przedsiębiorstwa rozszerzają swoje działania, w związku z czym kluczowa jest płynność w zatrudnianiu i obsłudze nowych pracowników. Priorytetem Centrum Usług Wspólnych jest stworzenie profesjonalnej kadry oraz wsparcie biznesu w codziennych działaniach.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj