Antal International Sp. z o.o.

Księgowy z językiem francuskim

Miejsce zatrudnienia
Poznań, Wielkopolskie, Polska
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
Finanse / księgowość
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wakaty: 4
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Zapewnienie efektywności oraz wysokiej jakości procesów AP, PTP, AR, OTC, GL lub RTR.
  • Działanie w jednym z następujących obszarów: przetwarzanie faktur i T&E, odpowiadanie na zapytania dostawców, przetwarzanie płatności, zarządzanie ryzykiem kredytowym, stosowanie gotówki na rachunkach należności.
  • Wykonywanie codziennych operacji tj.: uzgadnianie i monitorowanie kont, przygotowywanie standardowych raportów, zadania związane z zamykaniem okresów.
Wymagania (oczekiwane)
  • Dokładność i sumienność
  • Znajomość języka angielskiego (min. poziom B1+)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Orientacja na klienta
  • Doświadczenie w pracy w księgowości korporacyjnej w działach AP/PTP/AR/OTC/GL/RTR.
  • Zaawansowana znajomość języka francuskiego (min. poziom B2)
Korzyści dla kandydata
  • Karta sportowa
  • Spotkania integracyjne
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • elastyczny czas pracy
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • dofinansowanie nauki języków
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Elastyczne godziny pracy
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • spotkania integracyjne
  • Dofinansowanie do okularów korekcyjnych
  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość pracy hybrydowej po okresie próbnym
  • Ciekawą pracę pełną wyzwań przy wsparciu managementu i całego zespołu
O firmie

Co zyskasz dzięki aplikacji na oferty Antal?

Bezpłatne wsparcie kariery!

Aplikując na oferty Antal otrzymasz wsparcie naszego Konsultanta, który utrzyma z Tobą stały kontakt (mailowo lub telefonicznie), pomoże Ci przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej oraz zatroszczy się o jakość procesu rekrutacyjnego, w którym aktualnie bierzesz udział.

Czym jest "Antal"?

Firmą rekrutacyjną!

Jesteśmy liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Przez ten czas zbudowaliśmy wiele karier kandydatów, dzięki elastycznemu i kompleksowemu podejściu do wszystkich rekrutacji. Nasi specjaliści, całkowicie bezpłatnie, pomogą Ci znaleźć i zdobyć najlepszą pracę dla Ciebie!

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj