PURO Hotels Sp. z o.o.

Kucharz Śniadaniowy

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
ul. Halicka 14A, Kraków, Małopolskie, Polska
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Gastronomia
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • dbanie o wysoką jakość przyrządzanych potraw
  • przygotowywanie śniadań ala carte i wypiekanie pachnących drożdżówek
Wymagania (oczekiwane)
  • masz aktualne orzeczenie sanitarno-epidemiologiczne
  • masz ambicje, aby tworzyć ciekawe miejsce na gastro mapie Krakowa
  • jesteś kreatywnym kucharzem/kucharką śniadaniowym w swoim domu
  • jesteś otwarty/-a na ludzi i gotowy/-a do pomocy
  • wczesne wstawanie nie jest Ci straszne i raczej z przyjemnością powitasz dzień bladym świtem [praca w godzinach 5:00-14:00]
Korzyści dla kandydata
  • smaczne posiłki na kantynie dla całego zespołu
  • spotkania integracyjne
  • inicjatywy dobroczynne
  • szkolenia rozwojowe i stanowiskowe
  • możliwość dołączenia do projektu PURO Brand Ambasador (dodatkowo wynagradzany, możesz dać upust swojej kreatywności i wyjść z inicjatywą)
  • polubisz nasze uniformy, są wygodne i uniwersalne
  • duże możliwości rozwoju, we wszystkich hotelach PURO
  • karta Multisport PLUS
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie do ubezpieczenia na życie UNUM
  • program poleceń pracowniczych – jeśli zatrudnimy kogoś, kogo polecisz, wynagrodzimy Ci to finansowo
  • zniżki na pobyty w PURO, do wszystkich restauracji i SPA oraz na zakupy w PURO Gift Shopie
  • przyjazna atmosfera w pracy (serio!)
  • prywatna opieka medyczna
  • umowa o pracę
  • dostęp do prywatnej opieki zdrowotnej w Enel Med
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • konkursy wewnętrzne, w których możesz wygrać vouchery do hoteli, restauracji czy wybranych sklepów
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie do kursów językowych z lektorami i native’ami
  • zniżki na firmowe produkty i usługi

MAK to miejsce, w którym od rana pachnie świeżym pieczywem od krakowskich Zmączonych i naszymi popisowymi cynamonkami. Podajemy pyszne lunche, parzymy świetną kawę, a wieczorem subtelnie zmieniamy się w klimatyczny wine bar z bogatą kartą naturalnych win od przyjaciół z Natural Rascal.

Mieścimy się w hotelu PURO, ale każdego dnia przychodzą do nas także lokalsi z krakowskiego Kazimierza, bo dobrze się tu czują. Jesteśmy otwarci dla wszystkich i lubimy miejskie życie. Goście mogą zaszyć się u nas z kawą i laptopem, ale też swobodnie spotkać się z przyjaciółmi przy butelce wina. Niezależnie od pory dnia, w MAKu jest po prostu miło!