JUST 4 KIDS - JUSTYNA TYMIŃSKA

Lektor / Lektorka języka angielskiego dla dzieci i młodzieży

Wynagrodzenie
78,00 - 95,00 PLN Brutto
Godzinowo Umowa zlecenie
85,00 - 110,00 PLN Netto
Miesięcznie B2B
Miejsce zatrudnienia
ul. Dzieci Warszawy 48, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Kategorie:
Edukacja
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • kontakt z metodykiem i rodzicami w kwestii postępów w nauce i pracy na zajęciach poszczególnych uczniów.
  • przygotowanie i prowadzenie ZAJĘĆ STACJONARNYCH według metody Early Stage;
  • realizacja autorskiego programu (wraz z realizacją projektu międzynarodowego i przygotowaniem do egzaminów Cambridge);
  • monitorowanie postępów uczniów;
Wymagania (mile widziane)
  • znajomość polskiego na poziomie komunikatywnym (poziom A2/B1);
  • doświadczenie w pracy z pracą z dziećmi i/lub młodzieżą - bardzo mile widziane. Masz świetny angielski, ale nie masz doświadczenia w nauczaniu grup dzieci/ młodzieży? Nie martw się - chętnie podzielimy się własnym. Jeśli tylko masz chęć do nauki i rozwoju i dryg do pracy z dziećmi i/lub młodzieżą - zapraszamy Cię do nas!
  • dyplom uczelni wyższej lub w trakcie studiów;
  • świetna znajomość angielskiego (poziom C1/C2), najlepiej potwierdzona certyfikatem językowym;
  • bezpłatny pakiet szkoleń w trakcie roku szkolnego oraz stałą opiekę metodyczną;
  • prywatne ubezpieczenie zdrowotne (przy prowadzeniu 4 i więcej grup);
  • jasną ścieżkę rozwoju i awansu finansowego - 5-stopniowy program Talent Booster (program obowiązujący we wszystkich filiach w całej Polsce - możesz zmieniać miejsce pracy w ramach Early Stage i mieć gwarancję, że Twój stopień awansu jest wszędzie uznawany);
  • pakiet zniżek na wybrane marki, do niektórych kin i teatrów (nasz Teachers' Market)
  • A GREAT PLACE TO LEARN AND TEACH. A GREAT PLACE TO GROW - to nasza wizja, do której niezmiennie dążymy;
  • zajęcia STACJONARNE w blokach lub pojedyncze grupy w siedzibie naszej szkoły (wyposażone w pomoce dydaktyczne sale, Teachers' Room z dostępem do komputera, ksero i różnorodnych materiałów biurowych);
  • skuteczną metodę nauczania angielskiego opartą na autorskich materiałach;
  • kompleksowe wdrożenie;
  • rożne formy współpracy (zlecenie i b2b w pierwszym roku współpracy; po roku istnieje możliwość objęcia stanowiska nauczyciela-koordynatora na podstawie umowy o pracę);
  • możliwość skorzystania z profesjonalnego wsparcia psychologicznego
  • możliwość pogodzenia pracy w szkole publicznej z zatrudnieniem u nas;
  • oferty pracy podczas ferii i w wakacje; możliwość prowadzenia dodatkowych warsztatów;
  • dostęp do platformy on-line, dziennika elektronicznego oraz aplikacji muzycznej, dzięki którym przygotowanie do zajęć jest jeszcze łatwiejsze;
  • możliwość udziału w naszych projektach filmowych, muzycznych i teatralnych;

Lubisz uczyć i czujesz, że nadszedł czas na coś nowego i ekscytującego? Właśnie rozpoczęliśmy rekrutację na kolejny rok szkolny! Dołącz do nas i przekonaj się, że satysfakcja z pracy to coś zupełnie naturalnego!

W naszej szkole uczy się ponad 55 000 uczniów w blisko 850 placówkach z całej Polski. Specjalizujemy się w nauczaniu angielskiego dzieci i młodzieży od 30 lat i wiemy, jak to robić skutecznie! Naszym nauczycielom oferujemy przede wszystkim bezpieczeństwo i stabilność zatrudnienia oraz możliwości rozwoju i awansu finansowego. Early Stage to laureat Friendly Workplace 2022!

Zapraszamy Cię do naszego zespołu w filii w Pruszkowie i w warszawskim Ursusie!

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj