Maspex

Lider / Liderka zmiany

Miejsce zatrudnienia
Lublin, Lubelskie, Polska
Kategorie:
Produkcja
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • identyfikowanie i zgłaszanie usterek, awarii oraz nieprawidłowości w pracy linii oraz samodzielne podejmowanie działań naprawczych, inicjowanie działań systemowych,
  • identyfikowanie potrzeb rozwojowych pracowników​.
  • monitoring i kontrola wskaźników KPI dla podległego obszaru,
  • motywowanie pracowników brygady, zachęcanie do rozwoju kompetencji,
  • nadzór nad prawidłowym eksploatowaniem maszyn i urządzeń,
  • nadzór nad wdrażaniem nowych pracowników,
  • koordynowanie pracy na zmianie w podległym obszarze zgodnie z wytycznymi,
  • realizacja planu produkcji oraz estymowanych poziomów wydajności,
Wymagania (oczekiwane)
  • doświadczenie w technologicznym nadzorze procesu produkcyjnego,
  • zdolności przywódcze,
  • znajomość pakietu MS Office.
  • wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe z zakresu technologii żywności,
Wymagania (mile widziane)
znajomość narzędzi z zakresu Lean Manufacturing​.
Korzyści dla kandydata
  • prywatna opieka medyczna
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • program rekomendacji pracowników
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • możliwość pracy z markami branży spożywczej cenionymi przez konsumentów,
  • stabilność zatrudnienia gwarantowaną umową o pracę,
  • długą listę benefitów pozapłacowych, a wśród nich dofinansowanie prywatnej opieki medycznej oraz ubezpieczenia na życie dla Ciebie i Twojej rodziny​, paczki świąteczne, dofinansowanie posiłków, dofinansowanie karty Multisport, wczasy pod gruszą oraz atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych.
  • paczki świąteczne
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • zadania, które pozwolą Ci poszerzać Twoje umiejętności,
  • wyprawka dla dziecka
  • dofinansowanie wypoczynku

Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj