UMA Investments sp.z o.o.

Lider Zespołu Zmianowego

Miejsce zatrudnienia
ul. Wschodnia 3, Kutno (powiat kutnowski), Łódzkie, Polska
Kategorie:
Produkcja
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Zapewnienie ciągłości procesów produkcyjnych poprzez bezpośrednie zarządzanie podległym personelem zmianowym, uwzględniając odpowiednie relacje pomiędzy pracownikami oraz komunikację pomiędzy zmianami i obszarami. Budowanie kultury „zero strat” wśród podległych pracowników;
  • Inicjowanie i odpowiedzialność za rekrutację bezpośrednich podwładnych zgodnie z planem zasobów ludzkich. Organizowanie oraz prowadzenie systematycznych spotkań zespołu, omawianie wyników zespołu, motywowanie do ciągłego doskonalenia. Proponowanie akcji/ planów naprawczych oraz egzekwowanie procesu dyscyplinarnego;
  • Osiąganie założonych celów produkcyjnych, dotrzymywanie planu produkcji, zapewnienie niezawodności procesu produkcyjnego. Przygotowywanie raportów produkcyjnych oraz raportowanie wskaźników produkcyjnych zgodnie z przyjętym w Zakładzie systemem raportowania;
  • Bycie przykładem dla innych w zakresie swojej roli poprzez stosowanie się do obowiązujących przepisów i zasad, aktywny udział w życiu Zakładu (akcjach charytatywnych, zakładowych kampaniach promocyjnych). Dokładne przestrzeganie zaleceń pracy i poleceń przełożonego.
  • Nadzór nad przestrzeganiem wysokich standardów produkcyjnych oraz przestrzeganie wykonania zaplanowanych czynności (CIL/CL, 5S, …). Zapewnienie wysokiego poziomu jakości produktu poprzez kontrolę procesów i parametrów produkcyjnych. Optymalizacja wykorzystania maszyn i minimalizowanie przestojów. Prowadzenie codziennych spotkań DDS, uzgadnianie i komunikowanie akcji;
  • Efektywne zarządzanie podległym zespołem z zachowaniem obowiązujących w Zakładzie zasad bezpieczeństwa ludzi i produktu, ochrony środowiska oraz innych funkcjonujących programów i systemów;
  • Ciągłe podnoszenie swoich kwalifikacji poprzez udział w projektach wewnętrznych oraz szkoleniach. Aktywne uczestnictwo w szkoleniach liderskich oraz 100% wypełnienie karty umiejętności lidera.
  • Raportuje do Managera Zmiany;
  • Zapewnienie rozwoju podległych pracowników na bazie istniejących matryc kompetencji. Motywowanie i wspieranie podległych pracowników w celu osiągnięcia założonych celów. Udzielanie informacji zwrotnej oraz przeprowadzanie rozmów rozwojowych celem wykorzystania potencjału pracowników oraz osiągania założonych celów zgodnie z inicjatywą ciągłego doskonalenia.
Wymagania (mile widziane)
  • Silna technologiczna znajomość linii produkcyjnej, wysokie umiejętności interpersonalne
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Min 3 lata doświadczenia na stanowisku Lider / Koordynator Zespołu Zmianowego
  • Silne umiejętności przywódcze, dobra znajomość tematyki bezpieczeństwa żywności, jakości, bezpieczeństwa i ochrony środowiska
  • Samodzielność w rozwiązywaniu problemów
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne, podnoszenie umiejętności w ramach programów KLA, systemu kwalifikacji etc.
  • Wykształcenie minimum średnie techniczne
  • Zdolności organizacyjne, umiejętność analitycznego myślenia i pracy pod presją czasu
  • Pracę w dynamicznym środowisku w jednej z największych międzynarodowych korporacji.
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • inicjatywy dobroczynne
  • program rekomendacji pracowników
  • preferencyjne pożyczki
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • dofinansowanie dojazdów do pracy
  • dofinansowanie nauki języków
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (m.in ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, dodatek paliwowy, stołówka pracownicza).
  • Duże możliwości rozwoju oraz poznania nowoczesnych technologii.
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie wypoczynku
  • spotkania integracyjne
  • pikniki rodzinne
  • bony żywieniowe
  • Atmosferę pracy polegającą na szacunku i wzajemnej pomocy.
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie

Firma Kellanova jest największym na świecie producentem płatków śniadaniowych, jak również drugim pod względem wielkości wytwórcą słonych przekąsek, w tym producentem marki Pringles.

W związku z rozwojem fabryki Pringles w Kutnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj