To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
Krzeszowice (powiat krakowski), Małopolskie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja telefoniczna
Rekrutacja on-line
Rekrutacja stacjonarna
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Magazynier
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska

Zadania na stanowisku:

  • bieżące dbanie o dostępność towarów na powierzonym oddziale,
  • przygotowanie i składanie zamówień u dostawców,
  • analizę stanów magazynowych i planowanie zapasów,
  • optymalizację kosztów transportu i składowania,
  • realizację procesów związanych z zakupami i ich redystrybucją.
Wymagania (oczekiwane)

Zapraszamy, jeśli:

  • posiadasz praktyczną znajomość systemów informatycznych (w tym klasy ERP),
  • biegle obsługujesz pakiet MS Office (Excel),
  • masz umiejętność analitycznego myślenia i interpretacji danych liczbowych,
  • masz wykształcenie co najmniej średnie.

Wymagania (mile widziane)
  • posiadasz minimum rok doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w Dziale Łańcucha Dostaw/ Dziale Zakupów lub w gospodarce magazynowej (mile widziane).

Korzyści dla kandydata

Możemy Ci zaoferować:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • kompleksowy program wdrożeniowy oraz przyjazną atmosferę,
  • możliwość skorzystania z pakietu prywatnej opieki medycznej,
  • ofertę grupowego ubezpieczenia na życie,
  • możliwość przystąpienia do PPE.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Zapraszamy także osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.