Autorobot-Strefa Sp. z o.o.

Magazynier

Miejsce zatrudnienia
ul. Leona Wyczółkowskiego 29, Gliwice, Śląskie, Polska
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Magazynier
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Przeprowadzanie inwentaryzacji okresowych zgodnie z procedurami
  • Odpowiedzialność za przyjmowanie dostaw, wysyłkę towaru oraz kompletację zamówień
  • Obsługa programu magazynowego w zakresie wykonanych operacji magazynowych
  • Dbałość o porządek na stanowisku pracy, powierzone mienie i bezpieczeństwo towaru w magazynie
Wymagania (oczekiwane)
  • Zdolności manualne
  • Wymagane uprawnienia na obsługę wózków widłowych z bezpieczną wymianą butli LPG
  • Uczciwość, sumienność, dyspozycyjność
  • Znajomość materiałów i sprzętu w zakresie: elementów motoryzacyjnych, instalacji elektrycznych, automatyki przemysłowej
  • Komunikatywność, samodzielność i dobra organizacja czasu pracy
  • Znajomość branży motoryzacyjnej
  • Wykształcenie techniczne lub zawodowe
Wymagania (mile widziane)
  • Uprawnienia na obsługę suwnic z poziomu „0”
  • Prawo jazdy kat. B
  • Pakiet benefitów: grupowe ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach, prywatna opieka medyczna opłacona w 100% przez pracodawcę
  • Pozytywną kulturę pracy, wspieraną przez nasze wartości
  • program emerytalny
  • dofinansowanie wypoczynku
  • Dodatek za staż w firmie
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • Pakiet socjalny w ramach ZFŚS, m.in.: wczasy pod gruszą, dofinansowanie do kolonii dzieci, zapomoga świąteczna
  • Członkostwo i nieoprocentowane pożyczki z Pracowniczej Kasy Zapomogowo – Pożyczkowej
  • Pracowniczy Program Emerytalny finansowany w 100% przez Pracodawcę, co oznacza, że Pracodawca każdego miesiąca wpłaca na Twoje indywidualne konto 3,5% Twojego wynagrodzenia brutto
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Możliwość pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku dla renomowanych marek w branży Automotive oraz Aerospace
  • Umowa o pracę na pełny etat
  • zapomoga świąteczna

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj