LS Airport Services S.A.

Manager ds. Procesów Cargo

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie do ustalenia - B2B

Miejsce zatrudnienia
ul. Wirażowa 35, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Kategorie:
Transport / spedycja / logistyka
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • przygotowanie raportów i analiz na potrzeby Dyrektora i/lub Zarządu
  • analiza procesów operacyjnych i proponowanie rozwiązań
  • opracowanie i wprowadzenie standardów obsługi w ramach magazynu Cargo, w tym nadzór nad przygotowywaniem i aktualizacją procedur operacyjnych
  • analiza danych i rekomendowanie rozwiązań w zakresie jakości i efektywności procesów magazynowych
  • zarządzanie podległym zespołem
  • inicjowanie i wdrażanie projektów związanych z optymalizacją procesów magazynowych
  • bieżący kontakt z klientami i kontrahentami w zakresie proponowanych zmian procesów obsługi
  • uczestnictwo w audytach zewnętrznych i wewnętrznych w zakresie operacyjnym oraz nadzór nad wdrażaniem zaleceń poaudytowych
  • nadzór nad planowaniem i realizacją szkoleń w obszarze Cargo
Wymagania (oczekiwane)
  • znajomość branży logistycznej
  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów z obszaru logistyki, ze szczególnym uwzględnieniem projektów z zakresu doskonalenia procesów magazynowych
  • inicjatywa w działaniu i nastawienie na realizację celu
  • bardzo dobre umiejętności interpersonalne i nastawienie na pracę w zespole
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego – warunki konieczny
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem i umiejętność wyznaczania priorytetów
  • wysokorozwinięte umiejętności analityczne
  • swobodę w działaniu oraz realny wpływ na realizowane projekty
  • zniżki na bilety lotnicze dla pracowników i ich rodzin
  • realną możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt – w zależności od oczekiwań
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie wypoczynku
  • prywatną opiekę medyczną
  • fundusz świadczeń socjalnych, w tym dofinansowanie do urlopu
LS Airport Services S.A. jest firmą handlingową świadczącą kompleksowe usługi na czterech największych lotniskach w Polsce: w Warszawie, Krakowie, Katowicach i Gdańsku. Świadczymy usługi związane z obsługą pasażerską oraz obsługą płytową - zajmujemy się obsługą rejsów samolotów pasażerskich, prywatnych, biznesowych, wojskowych oraz rządowych. Nasze operacje są również związane z obsługą Magazynu Cargo.