SALTUS Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych

Manager Produktów

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
ul. Władysława IV 22, Sopot, Pomorskie, Polska
Praca stacjonarna
Praca hybrydowa
Kategorie:
Marketing / PR / media
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • konsultowanie założeń biznesowych i operacyjnych dot. nowych produktów i istniejących,
  • współpraca z reasekuratorem w ramach zawartych umów reasekuracyjnych,
  • tworzenie pełnej dokumentacji produktowej,
  • prowadzenie szkoleń produktowych.
  • przygotowywanie analiz rynku i konkurencji,
  • współpraca z innymi obszarami: sprzedaż, marketing, likwidacja szkód, IT, przy projektach wdrożeniowych,
  • rekomendowanie rozwiązań w produktach z perspektywy ich konkurencyjności lub rentowności,
  • zarządzanie pracą zespołu projektowego w celu przygotowania i wdrożenia oferty produktowej,
Wymagania (oczekiwane)
  • znajomość przepisów i regulacji w obszarze ubezpieczeń,
  • umiejętność prowadzenia spotkań,
  • znajomość rynku ubezpieczeń, w szczególności ubezpieczeń zdrowotnych,
  • wykształcenie wyższe (ubezpieczenia, finanse, bankowość, ekonomia, prawo, kierunki ścisłe techniczne, zarządzanie),
  • umiejętność samodzielnego opracowywania dokumentacji produktów ubezpieczeniowych,
  • gotowość do przyjęcia odpowiedzialności za koordynację wszystkich aspektów biznesowych produktu ubezpieczeniowego,
  • bardzo dobra znajomość narzędzi MS Office, w szczególności MS Excel.
  • doświadczenie w pracy zdobyte w firmie z branży usług finansowych,
  • rozwinięte umiejętności analityczne,
  • gotowość do pracy w zmiennym otoczeniu rynkowym,
  • umiejętność formułowania wymagań dotyczących prawidłowego przebiegu procesów biznesowych,
  • umiejętność prowadzenia negocjacji,
Korzyści dla kandydata
  • dostęp do programu Multisport,
  • swobodę działania - przestrzeń do kreowania i wdrażania nowych rozwiązań/pomysłów,
  • dodatki dla pracowników:
  • pracę zdalną - 4 dni w miesiącu.
  • możliwość dołączenia do grupy sportowej, starty w imprezach charytatywnych,
  • dofinansowanie urlopu,
  • elastyczny czas pracy, możliwość rozpoczynania pracy między 7:00 a 9:00,
  • ubezpieczenie zdrowotne,
  • wsparcie merytoryczne w okresie wdrożeniowym,
  • świąteczne bonusy,
  • ubezpieczenie na życie,
  • wolontariat pracowniczy,
  • Pracowniczy Program Emerytalny - płatny przez pracodawcę,
  • dobrą lokalizację biura, blisko centrum Sopotu, dworca SKM i morza,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • współpracę pracy w zgranym i doświadczonym zespole,