Onwelo Sp. z o.o.

Marketing Manager (branża IT)

Wynagrodzenie

Wynagrodzenie do ustalenia - B2B

Miejsce zatrudnienia
ul. Mogilska 43, Kraków, Małopolskie, Polska
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
Marketing / PR / media
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Opracowanie i wdrażanie strategii marketingowej Onwelo w celu budowania i zarządzania wizerunkiem marki
  • Analiza efektywności działań marketingowych i raportowanie wyników w oparciu o wyznaczone wskaźniki
  • Analiza trendów rynkowych i konkurencji oraz dostosowanie strategii marketingowej do potrzeb biznesowych
  • Planowanie i organizacja działań marketingowych, w tym kampanie reklamowe, eventy branżowe i spotkania networkingowe
  • Zarządzanie doświadczonym zespołem marketingowym oraz koordynowanie jego działań z innymi działami firmy
Wymagania (oczekiwane)
  • Cechuje Cię myślenie strategiczne, ciekawość poznawcza, kreatywne podejście do rozwiązywania problemów oraz zdolności analityczne
  • Posiadasz 3 - 5 lat doświadczenia w samodzielnym zarządzaniu projektami marketingowymi w branży IT (preferowany obszar usług IT) oraz w zarządzaniu zespołem
  • Masz duże doświadczenie w pracy z narzędziami i technikami marketingowymi: digital marketing, SEO/SEM, content marketing, social media, e-mail marketing, performance marketing
  • Skutecznie zarządzasz zespołem w oparciu o cele, wskaźniki oraz budowanie kultury zaangażowania
  • Posługujesz się językiem angielskim na poziomie min. B2/C1 (umożliwiającym swobodną komunikację)
  • Masz bardzo wysokie kompetencje komunikacyjne
  • Będziesz mieć dostęp do szkoleń, podnoszących Twoje kwalifikacje i umiejętności
  • możliwość pracy zdalnej
  • Integracje firmowe pozwolą Ci na bliższe poznanie zespołu
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • Będzie na Ciebie czekać przyjazne i komfortowe środowisko pracy
  • elastyczny czas pracy
  • ubezpieczenie na życie
  • Będziesz pracować z wykorzystaniem nowych technologii
  • Karta MultiSport Plus umożliwi Ci prowadzenie aktywnego trybu życia
  • Z prywatną opieką medyczną zadbasz o zdrowie swoje i swoich bliskich
  • spotkania integracyjne
  • Otrzymasz solidny onboarding i wsparcie merytoryczne na każdym etapie, dzięki współpracy z doświadczonymi ekspertami
  • Zabezpieczysz swoją przyszłość, korzystając z dodatkowego ubezpieczenia na życie
  • Rozwiniesz swoje umiejętności, współpracując z doświadczonymi ekspertami
  • Zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B
Onwelo to nowoczesna polska spółka technologiczna, która specjalizuje się w budowaniu innowacyjnych rozwiązań IT dla organizacji z szeregu sektorów na całym świecie. Główne obszary działalności Onwelo to: tworzenie oprogramowania, jego rozwój oraz utrzymanie, a także mocne wsparcie kompetencyjne. W krótkim czasie firma wdrożyła ponad 300 projektów w Europie i w USA, powiększyła zespół do ponad 700 osób, a także posiada biura w siedmiu miastach Polski oraz oddziały w Stanach Zjednoczonych, Niemczech i w Szwajcarii.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj