Paccor (Bydgoszcz) Poland Sp. z o.o.

Mechanik w dziale utrzymania ruchu

Miejsce zatrudnienia
ul. Dąbrowa 21, Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie, Polska
Kategorie:
Mechanik / blacharz / lakiernik
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Diagnozowanie i usuwanie awarii mechanicznych
  • Wykonywanie innych zleconych prac związanych z utrzymaniem ruchu.
  • Utrzymywanie maszyn w dobrej kondycji technicznej poprzez regularne konserwacje
  • Dbanie o zapewnienie bezpieczeństwa pracy poprzez dbałość o poprawne działanie urządzeń
  • Współpraca z innymi działami w celu zapewnienia ciągłości pracy maszyn
  • Wykonywanie przeglądów okresowych oraz naprawy maszyn i urządzeń przemysłowych
  • Dokumentowanie wykonywanych prac i przeprowadzonych napraw
Wymagania (oczekiwane)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność czytania i interpretacji dokumentacji technicznej
  • Umiejętność diagnozowania i naprawy awarii mechanicznych
  • Znajomość zasad działania maszyn i urządzeń przemysłowych
  • Wykształcenie średnie techniczne
  • Znajomość podstaw automatyki przemysłowej
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
Korzyści dla kandydata
  • Pożyczki dla pracowników
  • parking dla pracowników
  • spotkania integracyjne
  • ubezpieczenie na życie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • kawa / herbata
  • Otwartość: Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i sugestie.
  • Możliwość otrzymania premii i bonusów
  • Prywatny parking
  • Innowacyjność: Wspieramy kreatywność i innowacyjność.
  • Rozwój: Inwestujemy w naszych pracowników, zapewniając im dostęp do szkoleń, kursów i konferencji.
  • Ubezpieczenie grupowe na życie, na wypadek choroby i wypadku
  • Nowoczesny sprzęt i narzędzia pracy
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • Darmowy dostęp do: kawy, herbaty, a w okresie letnim również do: izotoników, coca cola i innych napojów
  • W naszej firmie stawiamy na:
  • napoje
  • Benefity pozapłacowe:
  • Praca w PACCOR to praca w innowacyjnej i otwartej firmie, która dba o zaangażowanie i motywację wszystkich pracowników. Ważne jest dla nas, aby każdy posiadał takie same możliwości, abyśmy się rozwijali poprzez wymianę doświadczeń oraz cenili siebie nawzajem. Siła różnorodności środowisk, sposobów rozwiązywania problemów, wiedzy osobistej, płci i kultury sprzyja naszemu rozwojowi i inspiruje całą organizację. To dlatego, że kluczem do naszego sukcesu jest różnorodność i zaangażowanie naszych pracowników.
  • Współpracę: Cenimy sobie pracę zespołową i wzajemne wsparcie.
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Konkurencyjne stawki
  • Dodatki za staż pracy, nadgodziny, pracę w nocy i święta
  • dofinansowanie nauki języków
  • Prywatna opieka medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny
  • prywatna opieka medyczna
  • Atrakcyjne wynagrodzenie:

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj