Maspex

Media Assistant

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
Wadowice (powiat wadowicki), Małopolskie, Polska
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
Marketing / PR / media
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • wsparcie działu w planowaniu kampanii reklamowych i w podejmowaniu decyzji na temat wykorzystywanych do kampanii mediów
  • przygotowywanie raportów i analiz dotyczących konsumpcji mediów i wyciąganie z nich wniosków mających realny wpływ na kształty planowanych działań w mediach
Wymagania (oczekiwane)
  • lubisz analizowanie danych
  • jesteś osobą otwartą na nową wiedzę, a dodatkowo śledzisz trendy w branży mediowej
  • lubisz analizować, poszukiwać przyczyn, a tabele i praca z liczbą są tym czego szukasz (znajomość MS Excel mile widziana)
  • chcesz poznać mechanizmy rządzące światem Internetu, telewizji i innych mediów
Korzyści dla kandydata
  • paczki świąteczne
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • możliwość zapoznania się z badaniami konsumpcji mediów, narzędziami do planowania i zakupu mediów
  • pakiet benefitów m.in. opieka medyczna LuxMed, dofinansowanie do karty MultiSport, ubezpieczenie na życie dla siebie i członków rodziny, zajęcia językowe i inne
  • ubezpieczenie na życie
  • wyprawka dla dziecka
  • udział w planowaniu kampanii reklamowych wiodących w swoich kategoriach marek szkolenia i spotkania branżowe, które dodatkowo poszerzą Twoją wiedzę
  • firmowa biblioteka
  • karta Multisport
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • wyprawka szkolna
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie wypoczynku

Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

A Ty możesz tworzyć go razem z nami!