Rödl & Partner

Młodsza księgowa / Młodszy księgowy

Miejsce zatrudnienia
ul. Sienna 73, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
Finanse / księgowość
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • weryfikację i uzgadnianie sald
  • sporządzanie zestawień GUS
  • wprowadzanie oraz księgowanie dokumentów finansowych w systemie księgowym
  • kontrolę dokumentów źródłowych pod względem rachunkowym i formalnym zgodnie z obowiązującymi przepisami rachunkowymi i podatkowymi
  • wsparcie przy sporządzaniu sprawozdań finansowych pod nadzorem osoby odpowiedzialnej za projekt
  • sporządzanie deklaracji VAT, kalkulacja podatku CIT
  • przygotowywanie miesięcznych raportów
Wymagania (oczekiwane)
  • jesteś osobą zaangażowaną: potrafisz organizować pracę własną oraz pracować w zespole, a do powierzonych obowiązków podchodzisz z samodzielnością, inicjatywą i należytą dokładnością
  • minimum 2 lata doświadczenia w biurze rachunkowym lub wewnętrznym dziale księgowości finansowej, w tym doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości.
  • znasz język angielski i/lub niemiecki w stopniu komunikatywnym
  • bardzo dobrze znasz pakiet MS Office (w szczególności MS Excel)
Korzyści dla kandydata
  • kawa / herbata
  • dofinansowanie nauki języków
  • Oferujemy stabilność zatrudnienia: będziesz zatrudniony/a w oparciu o umowę o pracę.
  • Możesz wygodnie organizować swoją pracę: rozpoczynaj o 8:00 lub 9:00 – Ty decydujesz! Oferujemy możliwość pracy hybrydowej po okresie wdrożenia, ale zależy nam także, żeby min. 2 dni tygodniowo spotkać się w biurze.
  • Możesz skorzystać z dodatkowych benefitów: oferujemy dostęp do prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, opieki psychologicznej 24/7 na platformie EAP, platformy kafeteryjnej oraz karty lunchowej.
  • spotkania integracyjne
  • Możesz budować swoją markę personalną: jeśli chcesz, możesz promować siebie i organizację poprzez prowadzenie szkoleń, pisanie artykułów itp.
  • owoce
  • Możesz cieszyć się dodatkowym wolnym: w okresach świątecznych odpocznij od pracy dzięki dwóm dodatkowym dniom wolnym w roku (Wielki Piątek, Wigilia).
  • elastyczny czas pracy
  • program rekomendacji pracowników
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • dwa dni w roku dodatkowo wolne
  • dedykowany opiekun Buddy
  • inicjatywy dobroczynne
  • Dbamy o rozwój Twoich kompetencji: czekają na Ciebie ciekawe zadania, międzynarodowe projekty dla rozpoznawalnych klientów, a także szkolenia merytoryczne (np. bieżące szkolenia ze zmian podatkowych) oraz językowe (z języka angielskiego i/lub niemieckiego). Poznasz także metodologię lean management, za pomocą której usprawniamy działania w codziennej pracy.
  • prywatna opieka medyczna
  • Employee Assistance Program
  • karta lunchowa

Jesteśmy międzynarodową firmą doradczą z główną siedzibą w Norymberdze. Posiadamy 107 biur w 50 krajach. Od ponad 30 lat jesteśmy obecni w Polsce, gdzie zajmujemy się doradztwem podatkowym i prawnym, prowadzimy działalność audytorską i oferujemy outsourcing usług księgowości finansowej i kadrowo-płacowej. Można nas znaleźć w Gdańsku, Gliwicach, Krakowie, Poznaniu, Warszawie i we Wrocławiu.

W naszej organizacji wiemy, jak istotne dla rozwoju zawodowego jest znalezienie równowagi między pracą a życiem prywatnym. Zapewniamy naszym pracownikom komfortowe warunki pracy oraz możliwość realizowania swoich potrzeb i pasji w innych obszarach poprzez uczestniczenie w różnych sekcjach sportowych i działaniach CSR.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj