Pratt & Whitney AeroPower Rzeszów

Młodsza Planistka / Młodszy Planista Napraw - Staż

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie

Wynagrodzenie do ustalenia - Umowa zlecenie

Miejsce zatrudnienia
ul. Hetmańska 120, Rzeszów, Podkarpackie, Polska
Kategorie:
Finanse / księgowość
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • przygotowywanie MFA dla analizy techniczno- finansowej
  • analiza danych sprzedażowych i przygotowywanie rekomendacji odnośnie marży na poszczególnych produktach
  • przygotowywanie analiz wspierających decyzje odnośnie rentowności poszczególnych napraw
  • przygotowanie analizy finansowej dla poszczególnych zakresów napraw
  • analiza wyrobienia pod kątem zakresu napraw
Wymagania (oczekiwane)
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum: B1
  • jeśli nie spełniasz wszystkich wymagań, a praca w branży lotniczej to Twój cel – zaaplikuj, a my przygotujemy Cię do pracy na tym stanowisku
  • zdolność do komunikacji i zadawania pytań
  • zaangażowanie i chęci do samorealizacji
  • myślenie analityczne, dokładność, wnikliwość, odpowiedzialność
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów, preferowane kierunki: Mechanika i Budowa Maszyn, Mechatronika, Automatyka i Robotyka, Lotnictwo, Informatyka
Wymagania (mile widziane)
znajomość obsługi programów: MS office, Power BI
  • wierzymy, że każdy potrafi sam efektywnie zarządzać swoim czasem pracy, dlatego zwracamy większą uwagę na jakość niż szybkość wykonania
  • poznanie specyfiki pracy w światowej klasy firmie lotniczej
  • jesteśmy fair – nasze działania oparte są o kodeks etyczny, który jest dla nas wyznacznikiem standardów i pomaga budować silną kulturę etyczną i uczciwie osiągać cele biznesowe
  • bezpieczeństwo – któremu w naszej pracy nadaliśmy najwyższą rangę
  • 6 miesięczny płatny staż
  • perspektywę dalszej współpracy po zakończeniu stażu
  • profesjonalne wsparcie ze strony specjalistów z różnych obszarów firmy
  • płatne staże będą realizowane w wymiarze 40 godzin tygodniowo, dlatego dedykowane są absolwentom szkół wyższych (do 3 lat po ukończeniu studiów) oraz studentom ostatnich lat studiów
  • indywidualną ścieżkę kariery zbudowaną z uwzględnieniem Twoich oczekiwań
O firmie

Napędzamy świat!

Pratt & Whitney to światowy lider w projektowaniu, produkcji i serwisowaniu silników lotniczych,

jest reprezentowany na Podkarpaciu przez Pratt & Whitney Rzeszów i Pratt & Whitney AeroPower Rzeszów. Działalność Pratt & Whitney AeroPower Rzeszów obejmuje przede wszystkim montaż nowych silników APU (Auxiliary Power Unit), remonty i naprawę silników APU oraz innych komponentów lotniczych. Wyprodukowaliśmy ponad 3 tysiące silników dla Boeinga, Airbusa czy Embraera, a w obsłudze serwisowej APU mamy ponad 70 linii lotniczych z całego świata.

Jesteśmy wyłącznym  dostawcą silnika APS5000 dla BOEINGA 787 Dreamliner.

Dołącz do pasjonatów, którzy patrząc w niebo szukają przełomowych rozwiązań i z dumą

podziwiają efekty swojej pracy.