Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. Vienna Insurance Group

Młodszy Doradca w Zespole Assistance

Wynagrodzenie

Wynagrodzenie do ustalenia - Umowa zlecenie

Miejsce zatrudnienia
Płock, Mazowieckie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
Call center
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Kompleksowa obsługa połączeń od Klientów: udzielanie informacji o zakresie umowy ubezpieczenia, kontakt z Partnerami Zewnętrznymi, przyjmowanie reklamacji
  • Pomoc naszym Klientom w trudnych sytuacjach życiowych, komunikacyjnych, zdrowotnych
  • Wsparcie naszych Klientów, którzy będą potrzebowali Twojej pomocy w każdej części Polski i Europy
Wymagania (mile widziane)
  • Chęć poznania branży ubezpieczeniowej od podstaw
  • Umiejętność swobodnej komunikacji oraz wysokiej kultury osobistej
  • Chęć zdobycia nowej wiedzy oraz realny wpływ na swój rozwój
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Chęć pomocy innym ludziom
  • Swoboda w kontakcie z Klientem (telefonicznym lub mailowym)
Korzyści dla kandydata
  • Dogodną lokalizację
  • Umowę zlecenie
  • Grafik dopasowany do Twoich potrzeb: pracujemy w trybie zmianowym, w niektórych zespołach także na zmiany nocne
  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • Liczne szkolenia, które wdrożą Cię w tematykę ubezpieczeń
  • dofinansowanie nauki języków
  • Przyjazny zespół Pracowników
  • Wynagrodzenie zasadnicze i atrakcyjny system premiowy
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Dofinansowanie do Karty Multisport
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • Możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy

Przykładasz wagę do nowych, realnych możliwości? Chcesz mieć większy udziałw rozwoju firmy i poszerzyć swoje umiejętności?

Global Assistance Polska Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej grupy ubezpieczeniowej Vienna Insurance Group. W chwili obecnej spółki z grupy Global Assistance mają swoje siedziby w Czechach, Słowacji, Rumunii, Bułgarii oraz w Polsce.

Global Assistance Polska odpowiada za operacyjne zarządzanie pionem Assistance w obszarze obsługi Towarzystw Ubezpieczeniowych z Grupy VIG, jak i za świadczenie usług Assistance dla klientów spoza Grupy.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj