ELECTROMOBILITY POLAND S. A.

Młodszy Kierownik Projektu

Miejsce zatrudnienia
ul. Aleje Jerozolimskie 81, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
Produkcja
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Zarządzanie pracami projektowymi, włączając w to alokację zasobów, kontrolę statusu oraz identyfikację i rozwiązywanie problemów.
  • Proponowanie i rozwijanie nowych funkcjonalności w Jira, mających na celu usprawnienie procesów i automatyzację pracy.
  • Prowadzenie dokumentacji projektowej oraz przygotowywanie raportów i prezentacji statusowych.
  • Nadzór nad aktualnością harmonogramów projektów w Jira oraz koordynacja harmonogramów między projektami w celu zapewnienia spójności.
  • Monitorowanie bieżących działań projektowych, identyfikacja ryzyk i analiza efektów prac.
  • Zarządzanie relacjami z partnerami i interesariuszami.
  • Planowanie i monitorowanie prac projektowych, szczególnie nadzór nad osiąganiem celów, harmonogramem oraz budżetem.
  • Realizacja wewnętrznych procesów budżetowania i rozliczania kosztów realizacji działań projektowych.
  • Zarządzanie komunikacją w projektach, organizacja spotkań i statusów.
Wymagania (mile widziane)
  • Wyższe wykształcenie techniczne (preferowane kierunki: Mechanika i Budowa Maszyn, Informatyka).
  • Doświadczenie w korzystaniu z narzędzi zarządzania projektami, takich jak Jira, MS Project, SharePoint.
  • Bardzo dobra znajomość MS Office.
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej lub technologicznej.
  • Znajomość metodologii zarządzania projektami (PMI/Prince2/Agile).
  • Biegła znajomość języka angielskiego.
Korzyści dla kandydata
  • możliwość pracy zdalnej
  • owoce
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • Pracę w systemie hybrydowym.
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Szkolenia i rozwój.
  • Możliwość współpracy z zespołem doświadczonych ekspertów i managerów w twórczej i pełnej zaangażowania atmosferze,
  • Możliwość pracy przy wyjątkowym projekcie budowy polskiej marki samochodów elektrycznych Izera.
  • brak dress code’u
  • spotkania integracyjne
  • prywatna opieka medyczna
  • bony żywieniowe

ElectroMobility Poland to spółka, która realizuje projekt rozwoju polskiej marki motoryzacyjnej samochodów elektrycznych Izera. Naszym celem i ambicją jest stworzenie nowoczesnej marki i masowa produkcja aut elektrycznych, które będą w stanie konkurować na polskim i europejskich rynkach. Nasz projekt realizujemy we współpracy z renomowanymi partnerami z zagranicy oraz w oparciu o najlepsze i sprawdzone praktyki obowiązujące na rynku motoryzacyjnym. Izera to także odpowiedź na aspiracje i oczekiwania klientów, którzy w motoryzacji poszukują nowoczesnych i ekologicznych rozwiązań. Jeśli chcesz wziąć udział w tym unikalnym w skali kraju projekcie, szukasz samodzielności, możliwości wpływu i sprawczości – wyrusz z nami w tę podróż!

Jeżeli chcesz zdobyć swoje pierwsze doświadczenie zawodowe pod okiem specjalistów i nie boisz się wyzwania jakim jest udział w tworzeniu rodzimej korporacji motoryzacyjnej, czekamy na Twoją aplikację!

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj