Pekao Direct

Młodszy Specjalista ds. Obsługi i Sprzedaży Produktów Bankowych

Miejsce zatrudnienia
Łódź, Łódzkie, Polska
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
Obsługa klienta
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Wspieranie klientów w codziennym bankowaniu poprzez zdalne kanały kontaktu (telefon, chat, mail)
  • Aktywna sprzedaż produktów i rozwiązań dopasowanych do potrzeb klienta
  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami
  • Telefoniczna obsługa klientów – realizacja dyspozycji i wsparcie merytoryczne
  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych i jakościowych
Wymagania (mile widziane)
  • Wykształcenie min. średnie
  • Samodzielność w działaniu i nastawienie na rozwój
  • Umiejętność sprawnej obsługi komputera – weryfikowana na etapie rekrutacji
  • Łatwość budowania relacji
  • Niekaralność
  • Doświadczenie w obsłudze klienta
  • Nastawienie na realizację wyznaczonych celów
  • Atmosferę wsparcia i życzliwości na każdym etapie współpracy wśród fantastycznych ludzi
  • możliwość pracy zdalnej
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • prywatna opieka medyczna
  • Karta Multisport
  • Po okresie wdrożenia możliwość pracy w trybie hybrydowym (praca stacjonarna + praca zdalna)
  • Umowa o pracę od pierwszego dnia pracy
  • dofinansowanie wypoczynku
  • Szkolenia wstępne w zakresie wykonywanych obowiązków – szkolenie ze wsparciem trenerów i dostępem do pełnej bazy wiedzy
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • Wynagrodzenie podstawowe plus dodatkowe prowizje za realizację celów
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • ubezpieczenie na życie
  • program rekomendacji pracowników
  • Benefity: opieka medyczna PZU, dodatkowe ubezpieczenie, karta MultiSport
  • elastyczny czas pracy
  • Narzędzia do pracy: laptop, słuchawki
  • Praca w systemie zmianowym z możliwością zgłoszenia własnych preferencji

Infolinia Pekao uważana jest za jedną z najlepszych w Polsce.

U nas każdy klient uzyska fachowe wsparcie i otrzyma odpowiedzi na wszelkie pytania.

Jeżeli lubisz rozmawiać i pomagać innym, dołącz do nas!

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj