AUTODNA Sp. z o.o.

Młodszy Specjalista SEO

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie do ustalenia - Umowa zlecenie

Wynagrodzenie do ustalenia - B2B

Miejsce zatrudnienia
ul. Obywatelska 128/152, Łódź, Łódzkie, Polska
Kategorie:
Marketing / PR / media
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Tworzenie rekomendacji odnośnie optymalizacji technicznej stron autoDNA;
  • Przygotowanie oraz realizacja strategii organicznego budowania profilu linków przychodzących;
  • Aktualizowanie wiedzy w zakresie SEO i bieżących trendów w branży motoryzacyjnej.
  • Wykonywanie zadań optymalizacji technicznej;
  • Przeprowadzanie audytów SEO, analiz słów kluczowych, oraz bieżące monitorowanie pozycji za pomocą narzędzi takich jak Ahrefs;
  • Wdrażanie wspólnie z zespołem strategii content marketingowej;
  • Bezpośredni kontakt i współpraca z wewnętrznym zespołem IT oraz UX;
Wymagania (oczekiwane)
  • Podstawy HTML/CSS;
  • Umiejętność analizy wskaźników KPI, wyciągania wniosków i generowania rozwiązań;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Znajomość CMS WordPress;
  • Zrozumienia podstawowych aspektów optymalizacji technicznej SEO;
  • Podstawowa znajomość narzędzi analitycznych takich jak Ahrefs, Google Analytics, Screaming Frog oraz Surfer SEO
  • Doświadczenie: min. rok w pracy na projektach SEO;
  • Szanse na udział w konferencjach branżowych (krajowych i zagranicznych);
  • Dofinansowanie do karty sportowej;
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • Pracę w środowisku międzynarodowym;
  • kawa / herbata
  • Pracę w metodologii agile w ramach SCRUM;
  • Realny wpływ na rozwój firmy i personal branding;
  • Przyjazną atmosferę pracy w niewielkim zespole;
  • Pracę u lidera w branży;
  • Możliwość poszerzania swojej wiedzy, szkolenia na start oraz w trakcie pracy, budżet szkoleniowy;
  • Cykliczne spotkania integracyjne, a raz w roku wyjazd dla wszystkich pracowników;
  • Prowadzenie różnorodnych projektów;
  • brak dress code’u
  • Możliwość rozwoju w obszarze SEO;
  • Kawę, herbatę, soki oraz słodycze bez limitu.
  • Nowoczesne biuro w dobrej lokalizacji z udogodnieniami dla kierowców i rowerzystów;
  • Samochód służbowy do dyspozycji pracowników;
  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i prasy branżowej;
  • Min. 20 dni płatnego urlopu także przy formie B2B;
  • Zadaniowy czas pracy w 8-godzinnym systemie;
  • Transparentność i rzetelność w działaniach firmy;
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • Stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin i elastyczne formy współpracy;
  • Bezpłatne lekcje języka angielskiego;
  • dofinansowanie nauki języków
  • spotkania integracyjne
  • System dodatkowych prowizji za dobre efekty prowadzonych kampanii i podnoszenie swoich kwalifikacji – wynagrodzenie jest uzależnione od umiejętności i doświadczenia;
  • napoje
  • Darmowe obiady w ramach Sprint Break’a;

autoDNA jest wiodącym dostawcą raportów historii pojazdów używanych z Europy i USA. Nasze produkty umożliwiają weryfikację historii pojazdu.

Zatrudniamy już ponad 50 osób, realizując codzienne obowiązki w wydzielonych Zespołach składających się z 5-9 osób pracujących w nowoczesnym biurze w Łodzi przy ul. Obywatelskiej.