Super Oferta
Praca za granicą
09.07.2024

Monter Izolacji Przemysłowych

MULTiSERWIS

Umowa o pracę:
Wynagrodzenie do ustalenia
Lokalizacja: Francja
  • Niewymagane
  • Praca fizyczna
  • Pełen etat
  • Praca stacjonarna
  • Rekrutacja telefoniczna
    +1 inne
    • Rekrutacja on-line

Opis

​Możliwość pracy w: Holandii, Niemczech, Belgii, Szwecji lub Francji

Twój zakres obowiązków:

  • montaż i demontaż izolacji termicznych na obiektach przemysłowych (takich jak rafinerie, stocznie, elektrownie itp.)
  • wykonywanie izolacji ciepło i zimnochronnych
  • montaż wełny mineralnej

Wymagania

Nasze oczekiwania:

  • znajomość różnego rodzaju technik izolacyjnych
  • umiejętność doboru technologii do zastosowań praktycznych
  • minimum rok udokumentowanego doświadczenia na stanowisku montera izolacji przemysłowych
  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego – mile widziana
  • certyfikat SCC/VCA (w razie braku pomagamy w jego uzyskaniu)
  • umiejętność pracy w zespole
  • brak przeciwskazań do pracy na wysokości
  • prawo jazdy kat. B

Benefity

Czeka na Ciebie:

  • dodatkowa premia za skorzystanie z Systemu Poleceń
  • długoterminowe projekty, korzystny system rotacyjny
  • pełny zakres ubezpieczeń zdrowotnych i emerytalnych w Polsce
  • możliwość dodatkowego ubezpieczenia NNW
  • atrakcyjny pakiet medyczny ENEL-MED
  • system szkoleń podnoszących kwalifikacje
  • rozbudowany pakiet benefitów m. in. dofinansowania do zajęć sportowych i kulturalnych, dofinansowanie wypoczynku i wiele innych
  • transport na miejsce pracy, zakwaterowanie, a także wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy oraz odzież roboczą

Opis firmy