InterKadra Sp. z o.o.

Monter rur

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Budowa / remonty
Praca za granicą
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Montaż rur i złączek
  • Przecinanie rur
  • Dopasowywanie, gięcie rur
Wymagania (oczekiwane)
  • Doświadczenie i/lub umiejętności techniczne w zakresie montażu rur
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
Korzyści dla kandydata
  • Dodatek kilometrowy
  • Możliwość zakwaterowania
  • Ekwiwalent żywieniowy 6,91 euro brutto/dzień
  • Dodatek transportowy 30 euro brutto
  • 14% dodatku zmianowego
  • Stawka 17,79 euro brutto / h,
  • Premia za amortyzację własnego samochodu 100 euro netto/msc

InterKadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 17-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania!

Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.