HERMES FULFILMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Operator Centrum Logistycznego

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie
4 400,00 PLN Brutto
Miesięcznie Umowa o pracę
Miejsce zatrudnienia
Konin Żagański (powiat żagański), Lubuskie, Polska
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Transport / spedycja / logistyka
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Kontrola jakości artykułu pod kątem uszkodzeń, plam, wad produkcyjnych.
  • Sprawdzenie towaru pod kątem technicznym poprzez porównanie: numeru artykułu, rozmiaru, części składowych oraz pod kątem kolorystycznym (porównanie koloru ze wzornikiem).
Wymagania (oczekiwane)
  • sumienność, rzetelność, uczciwość,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (pracujemy w równoważnym systemie czasu pracy).
  • zdolności manualne,
  • dobra organizacja pracy,
  • chęć do nauki,
  • umiejętność czytania instrukcji,
  • spostrzegawczość,
Wymagania (mile widziane)
doświadczenie w branży odzieżowej/tekstylnej.
Korzyści dla kandydata
  • Wsparcie doświadczonego trenera w okresie wdrożenia,
  • Świadczenia socjalne: wczasy pod gruszą, karpiowe, świadczenia dla dzieci oraz konkursy z nagrodami dla pracowników i ich dzieci,
  • ubezpieczenie na życie
  • Przyjazną atmosferę w pracy.
  • Nowoczesne i bezpieczne miejsce pracy z możliwościami awansu,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Dojazd do pracy autobusem linii 17,
  • program rekomendacji pracowników
  • 1000zł brutto za polecenie pracownika,
  • Wynagrodzenie: 4400 zł/msc brutto,
  • Premia miesięczna w wysokości do 15% wynagrodzenia,
  • Codziennie bezpłatny ciepły posiłek, przekąski, owoce i gorące napoje,
  • W pełni wyposażone stanowiska pracy, w tym odzież roboczą,

Jesteśmy Hermes Fulfillment — zorientowaną na klienta firmą Otto Group zajmującą się magazynowaniem i logistyką zwrotów. W naszych obiektach w Niemczech, Polsce, Czechach i Szwajcarii przechowujemy i pakujemy artykuły dla sklepów takich jak OTTO, bonprix i About You.

Naszym celem jest być jednym z trzech największych dostawców usług w Europie do 2028 roku.