SOLARSPOT spółka akcyjna

OPERATOR KAFARA SAMOBIEŻNEGO – BUDOWA INSTALACJI FOTOWOLTAICZNYCH

Wynagrodzenie do ustalenia - Umowa zlecenie

Wynagrodzenie do ustalenia - B2B

Miejsce zatrudnienia
Wielkopolskie, Polska
Typ pracy:
Praca mobilna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Produkcja
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Obsługa kafara samobieżnego przy wbijaniu fotowoltaicznych konstrukcji gruntowych
  • Nadzór nad logistyką przy transporcie kafara
  • Współpraca z firmami budowlanymi realizującymi prace ziemne podczas montażu
  • Montaż gruntowych konstrukcji fotowoltaicznych
  • Nadzór nad prawidłową eksploatacją i konserwacją urządzenia i dbałość o jego stan techniczny
Wymagania (oczekiwane)
  • prawo jazdy kat. C+E i nie są Ci straszne wyjazdy służbowe
  • odpowiedzialność i samodzielność w działaniu
  • doświadczenie w obsłudze maszyn budowlanych
Korzyści dla kandydata
  • Rozwój w obecnie najszybciej rozwijającej się branży OZE
  • Swobodną atmosferę i przyjazny klimat pracy
  • Wynagrodzenie podstawowe + premie zależne od wyników
  • spotkania integracyjne
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • Szkolenie wdrożeniowe i techniczne
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Formę zatrudnienia dostosowaną do Ciebie
  • ubezpieczenie na życie

Chcesz być częścią zespołu kierującego się przede wszystkim rozwojem i partnerstwem, który wykazuje się dużą elastycznością i wsparciem?

Jako firma z dużym doświadczeniem na rynku OZE (wybudowaliśmy instalacje PV o łącznej mocy ponad 35 MWp i mamy już ponad 3400 zadowolonych Klientów) na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo i wysoką jakość wykonanych instalacji – co potwierdzają nasi Klienci. Mamy własne ekipy montażowe oraz kadry inżynieryjno-techniczne, które dzięki swojemu know-how, skutecznie procesują i przyłączają każdą instalacje PV powyżej 50 kWp (naprawiamy również błędy naszej konkurencji 😊​). Nasze usługi posprzedażowe – serwis, monitoring oraz przeglądy PV gwarantują wysoką jakość świadczonych usług i bezpieczeństwo dla naszych rozwiązań.

Jeżeli stawiasz na jakość usług, które oferujesz, chcesz działać, lubisz kontakt z Klientem, a atmosfera oraz elastyczność w pracy mają dla Ciebie znaczenie, to już dziś prześlij swoje CV!

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj