EWL S.A

Operator Linii Produkcyjnej

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie
4 500,00 PLN Brutto
Miesięcznie Umowa o pracę
Miejsce zatrudnienia
Murów (powiat opolski), Opolskie, Polska
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Produkcja
Pełen etat
Wakaty: 2
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Kontrola jakości procesu produkcyjnego;
  • Dbanie o porządek w miejscu pracy oraz powierzoną maszynę.
  • Obsługa zautomatyzowanej linii produkcyjnej;
Wymagania (oczekiwane)
  • Dyspozycyjność do pracy na III zmiany;
  • Doświadczenie w pracy przy produkcji;
  • Podstawowa umiejętność obsługi komputera;
Wymagania (mile widziane)
Uprawienia na wózki widłowe.
Korzyści dla kandydata
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Umowę o pracę – bez pośredników!
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Roczną premię (do 7% rocznych zarobków);
  • ubezpieczenie na życie
  • prywatna opieka medyczna
  • Dostęp do stołówki w miejscu pracy.
  • Pełen pakiet benefitów, m.in.: wczasy pod gruszą, premie świąteczne, LuxMed za 1zł, prywatne ubezpieczenie grupowe i wiele innych;
  • Wynagrodzenie na start: 4500zł brutto + dodatki za pracę zmianową i w godzinach nocnych;
W centrum uwagi EWL Group zawsze są ludzie. Jesteśmy firmą, która buduje i rozwija różnorodność dzięki swoim pracownikom. Dostarczamy rozwiązania w zakresie HR, oferujemy usługi rekrutacji pracowników stałych oraz outsourcing we wszystkich sektorach biznesowych.