Fabryka Łożysk Tocznych Kraśnik S.A.

OPERATOR MASZYN i URZĄDZEŃ DO OBRÓBKI METALI

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

ul. Fabryczna 6, 23-204 Kraśnik, Kraśnik (powiat kraśnicki), Lubelskie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Produkcja
Pełen etat
Wakaty: 10
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska

Fabryka Łożysk Tocznych - Kraśnik S.A. poszukuje operatorów maszyn i urządzeń do obróbki metali – TOKARZY, SZLIFIERZY do pracy na produkcji.

Opis stanowiska:

·         obróbka elementów stalowych

·         Wizualna kontrola jakości produkowanych elementów

·         Praca zmianowa

Wymagania (mile widziane)

·         Mile widziane doświadczenie zawodowe przy obróbce elementów stalowych

Korzyści dla kandydata

Oferujemy:

·         Zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat

·         Wynagrodzenie zawsze na czas

·         Benefity pozapłacowe: dofinansowanie do wypoczynku, basenu, siłowni

·         Pełne przygotowanie do pracy wraz z badaniami lekarskimi i szkoleniami

·         Wsparcie specjalistów w szybkim wdrożeniu do pracy

Fabryka Łożysk Tocznych – Kraśnik S.A.  to firma o uznanej i ugruntowanej pozycji z branży łożyskowej z ponad 80 letnią tradycją. FŁT-Kraśnik S.A. jest znaczącym globalnym dostawcą łożysk dla przemysłu samochodów osobowych i ciężarowych, maszyn rolniczych, silników elektrycznych, wózków widłowych, motoreduktorów i reduktorów. Wyroby Spółki stosowane są w najbardziej wymagających branżach przemysłu na całym świecie.