Link2work Sp. z o.o.

Operator maszyn – produkcja drutu zbrojeniowego

Miejsce zatrudnienia
Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Produkcja
Praca za granicą
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • praca na hali (występuje zapylenie, hałas oraz podwyższona temperatura w sezonie letnim)
  • praca jako operator maszyn w branży metalurgicznej przy produkcji drutu zbrojeniowego
  • monitorowanie linii produkcyjnej w celu zapobiegania zerwaniu drutu
  • ścisłe przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa, w tym noszenie odpowiednich środków ochrony indywidualnej. Pracodawca zapewniamy kompleksowy sprzęt ochronny, w tym ochronę słuchu, okulary ochronne, kombinezony, obuwie ochronne i rękawice. Ze względów bezpieczeństwa nie wolno nosić biżuterii.
  • reagowanie na wszelkie awarie maszyn w przypadku zerwania drutu, tj. rozplątywanie drutów
  • rozcinanie rolki i usuwanie zardzewiałych części
  • praca na 2 zmiany: 06.00-14.00, 14.00-22.00 lub na stałą zmianę nocą 22.00-06.00
  • sprawdzanie próbek z maszyny i zgłaszanie problemów brygadziście
Wymagania (mile widziane)
  • sumienność, dokładność
  • wykształcenie techniczne
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • ścisłe przestrzeganie przepisów BHP
  • prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie w pracy jako operator maszyn, mile widziane w branża metalowej lub budowlanej
  • gotowość do pracy fizycznej w głośnym i zapylonym środowisku
Korzyści dla kandydata
  • termin wyjazdu ustalany indywidualnie z kandydatem!
  • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania – 99 €/tydzień (pokój 2-osobowy), 149€/tydzień (pokój 1-osobowy)
  • zatrudnienie długoterminowe na belgijskich warunkach
  • dodatek wakacyjny – w skali przepracowanego roku ok. 4750€-5695€ brutto (15,38 % rocznych zarobków brutto)
  • możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego – 9 euro miesięcznie
  • gwarantowane 38 h pracy tygodniowo
  • możliwość pracy w nadgodzinach, płatne +50%
  • stawkę 15,44€ brutto/h; + 10%(tj.16,98€ brutto/h) dodatku za zmianę poranną i popołudniową (06:00-14:00 oraz 14:00-22:00) i +20% (tj.18,52€ brutto/h) dodatku za zmianę nocną. Wynagrodzenie wypłacane tygodniowo 440€ – 480€ netto/tyg.
  • firma jest zamknięta przez pierwsze 3 tygodnie sierpnia (okres wakacyjny)
  • bon żywnościowy 6 € – za każdy dzień roboczy (po upływie 6 m-cy pracy). Wkład własny pracownika 1,09€
  • premię roczną – w skali przepracowanego roku ok. 2570€-3085€ brutto (8,33 % rocznych zarobków brutto) – pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego

Link2work Sp. z o.o. to renomowana agencja rekrutacyjna, specjalizująca się w poszukiwaniu najlepszych ofert pracy w sektorach motoryzacyjnym, transportowym, przemysłowym, metalurgicznym, budowlanym i inżynieryjnym. Z 16-letnim doświadczeniem dopasowujemy kandydatów do idealnych stanowisk pracy w Belgii, Holandii, Francji i Niemczech. Zapewniamy kompleksowe wsparcie na każdym etapie rekrutacji, by nasi kandydaci mogli rozwijać swoją karierę zawodową z nami.

(nr cert Kraz 4570).

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj