WORKAFFORD

Operator prasy krawędziowej

Wynagrodzenie

Wynagrodzenie do ustalenia - Umowa zlecenie

Miejsce zatrudnienia
Jarocin (powiat jarociński), Wielkopolskie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Produkcja
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Przestrzeganie norm bezpieczeństwa i higieny pracy,
  • Dbanie o utrzymanie porządku na stanowisku pracy,
  • Kontrola jakości produkowanych elementów,
  • Obsługa prasy krawędziowej CNC do gięcia metalu,
  • Dokonywanie bieżących przeglądów i konserwacji maszyny.
Wymagania (mile widziane)
  • Zaangażowanie do pracy – pokazujemy jak obsługiwać maszynę, przyuczamy do pracy
  • Doświadczenie w branży: CNC lub jako ślusarz lub pomocnik techniczny
  • Posiadające dobre warunki zdrowotne i fizyczne,
  • Znajomość języka polskiego – umożliwiająca komunikację z osobą wdrażającą
Korzyści dla kandydata
  • Możliwy rozwój zawodowy,
  • Praca w jedną zmianę + nadgodziny (tylko na własne życzenie),
  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia,
  • Premię za polecenie pracownika.
  • Dzień próbny 1-2 h,
  • Stawkę godzinową 28 zł/netto
  • Dopłata do własnego mieszkania 250 zł/m,
  • Możliwość otrzymania zaliczki,‎
  • Przyjazną atmosferę i wsparcie ze strony doświadczonego zespołu,
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej firmie,
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,
  • Opiekę koordynatora na czas zatrudnienia,
Workafford to agencja zatrudnienia, która łączy pracodawców ze sprawdzonymi i pewnymi pracownikami, a kandydatom do pracy pozwala znaleźć satysfakcjonujące oraz odpowiadające ich kwalifikacjom zatrudnienie.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj