ZF CV Systems Poland Sp. z o.o.

Operator produkcji (sortowanie)

ul. Logistyczna 2, Krajków (powiat wrocławski), Dolnośląskie, Polska
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Produkcja
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Prowadzenie ewidencji części w systemie
  • Wizualna ocena części i kwalifikowanie ich do dalszego procesu w oparciu o obowiązujące kryteria
  • Sortowanie części motoryzacyjnych
Wymagania (mile widziane)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość podstaw obsługi komputera (mile widziana znajomość programu Excel)
  • Uprawnienia na wózek widłowy
Korzyści dla kandydata
  • dofinansowanie wypoczynku
  • Bezpłatny i zamknięty parking dla rowerów i samochodów, miejsca dla kobiet w ciąży
  • Coroczne podwyżki wynagrodzenia
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • Bonus 150 zł brutto za pracę w sobotę
  • program rekomendacji pracowników
  • Możliwości awansu wewnętrznego w lokalnych i globalnych strukturach ZF
  • Bezpłatna opieka medyczna dla pracowników i możliwość zakupu pakietu medycznego dla rodziny
  • Premia kwartalna do 13% wynagrodzenia kwartalnie
  • parking dla pracowników
  • Premia absencyjna 450 zł kwartalnie lub 2500 zł brutto rocznie
  • 400 zł dofinansowania do wypoczynku dzieci
  • Dofinansowanie posiłków
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • Bonus 3000 zł za polecenie kandydata do pracy
  • Świadczenia socjalne dla emerytowanych pracowników (wczasy pod gruszą oraz bony zakupowe na święta)
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • Bonus ślubny 125 zł brutto
  • bony żywieniowe
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • Bony zakupowe na święta
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • Karta Multisport
  • inicjatywy dobroczynne
  • 1000 - 1200 zł na wczasy pod gruszą raz w roku
W maju 2020 roku dwie wiodące firmy ZF i WABCO połączyły siły, aby dostarczać zintegrowane systemy i usługi dla producentów ciężarówek, autobusów i przyczep oraz właścicieli flot, kształtując w ten sposób transport przyszłości. ZF jest globalną firmą technologiczną, producentem systemów do samochodów osobowych, pojazdów użytkowych i technologii przemysłowych wspierającym rozwój mobilności nowej generacji. WABCO - globalny dostawca technologii poprawiających bezpieczeństwo pojazdów ciężarowych takich jak ABS, ESC, układy pneumatyczne, zawieszenie - stało się teraz częścią ZF Group jako Dywizja Systemów Kontroli Pojazdów Użytkowych. Naszym wspólnym celem jest tworzenie bardziej ekologicznych rozwiązań transportowych oraz realizacja wizji autonomicznej i bezpiecznej jazdy.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj