DENSO THERMAL SYSTEMS POLSKA SP. Z O.O.

Operator Wózka Widłowego - Pracownik Magazynowy

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
ul. Turyńska 100, Tychy, Śląskie, Polska
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Magazynier
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Załadunek, rozładunek oraz transport materiałów i komponentów za pomocą wewnętrznych urządzeń transportujących.
  • Układanie towarów zgodnie z określoną lokalizacją,
  • Weryfikacja zgodności dostawy z dokumentacją,
  • Kontrola stanów magazynowych,
Wymagania (oczekiwane)
  • Doświadczenie w pracy jako operator wózka widłowego.
  • Uprawnienie WJO2 lub WJO1,
  • Uprawnienia na operatora wózków widłowych gazowych, elektrycznych, wymianę butli,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (I, II, III zmiana),
Korzyści dla kandydata
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • program rekomendacji pracowników
  • ubezpieczenie na życie
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie dojazdów do pracy
  • Szkolenia stanowiskowe dostosowane do potrzeb pracowników.
  • Atrakcyjny pakiet benefitów płacowych i pozapłacowych (Bonusy finansowe, Dodatkowe świadczenia socjalne, Centrum Rekreacji i Kultury, Ubezpieczenie grupowe, Transport do pracy),
  • preferencyjne pożyczki
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • paczki świąteczne
  • bonusy finansowe
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie usług turystycznych
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • inicjatywy dobroczynne
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń,
Denso Thermal Systems Polska Sp. z o.o. jest jednym z kilku zakładów produkcyjnych wchodzących w skład Denso Thermal Systems Sp. A., które należy do międzynarodowego holdingu Denso Corporation. Denso Thermal Systems Polska zajmuje się produkcją komponentów samochodowych o wysokim poziomie technologii z przeznaczeniem dla producentów przemysłu samochodowego. Do gamy produktów wytwarzanych w Denso należą m.in. deski rozdzielcze, nagrzewnice i klimatyzatory, komponenty z tworzyw sztucznych, wymienniki ciepła czy moduły front-end.