Coloplast Business Centre Sp z o.o.

Opiekun klienta biznesowego (zmiana popołudniowa)

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
ul. aleja Piastów 30, Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Typ pracy:
Praca zdalna
Praca hybrydowa
Kategorie:
Obsługa klienta
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Odpowiadanie na przychodzące telefony lub maile od kilentów z sektora opieki medycznej
  • Budowanie wiarygodności i zaufania klienta oraz przedstawicieli jednostek biznesowych
  • Wprowadzanie reklamacji na temat problemów z zakresu działania produktów do wspólnej bazy danych
  • Promowanie i zapewnianie zadowolenia ze strony klienta poprzez wysokiej jakości obsługę
  • Procesowanie zamówień na produkty w systemie
  • Dbanie o jakość danych, w tym samosprawdzanie pracy własnej
  • Wyszukiwanie zamówień i innych elementów celem rozwiązania problemów
  • Przekazywanie informacji na temat klientów odpowiedniemu managerowi regionalnemu
  • Zarządzanie danymi i raportowanie ich w systemie.
  • Odpowiadanie na zapytania związane z produktami lub usługami
  • Wystawienie autoryzacji do zwrotów
Wymagania (oczekiwane)
  • Podstawowa znajomość MS Excel, PowerPoint, Word oraz Outlook
  • Doświadczenie w pracy w administracji lub na innym, podobnym stanowisku
  • Gotowość do pracy podczas zmiany popołudniowej (14:00 – 22:00 lub 16:00-24:00, od poniedziałku do piątku)
  • Podstawowa znajomość oprogramowania (systemy baz danych CRM lub ERP)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym (min. B2)- warunek konieczny
  • Doświadczenie w pracy z klientem będzie mile widziane
  • Umięjętność sprawnej komunikacji oraz wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
Korzyści dla kandydata
  • brak dress code’u
  • Brak okresu próbnego - umowa na długi okres od samego początku
  • ubezpieczenie na życie
  • strefa relaksu
  • Możliwość pracy zdalnej, z naszego biura w Szczecinie lub pracy hybrydowej
  • Nowoczesne miejsce pracy
  • możliwość pracy zdalnej
  • Wspaniałe imprezy firmowe,
  • owoce
  • elastyczny czas pracy
  • Międzynarodowe środowisko pracy funkcjonujące w duchu kultury skandynawskiej
  • Brak "dress code'u"
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • kawa / herbata
  • Pyszną kawę i świeże owoce
  • opieka stomatologiczna
  • Dofinansowanie do dojazdów do pracy
  • Wczasy pod gruszą, okazjonalne bonusy
  • Wewnętrzne szkolenia
  • dofinansowanie wypoczynku
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Fantastyczną atmosferę pracy pełną szacunku i partnerstwa
  • prywatna opieka medyczna
  • Możliwość wykorzystywania znajomości języków obcych w codziennej pracy
  • bony żywieniowe
  • dofinansowanie dojazdów do pracy
  • karty przedpłacone
  • Karty sportowe
  • inicjatywy dobroczynne
  • Prywatną opiekę medyczną
  • spotkania integracyjne
  • To nie wszystko, mamy dla Ciebie jeszcze więcej, jeśli będziesz pracował z biura!
Coloplast develops products and services that make life easier for people with very personal and private medical conditions. In Szczecin we have our Business Centre that works with global financial operations, orders administration, HR and IT support, Legal & Business Ethics, marketing & data analysis activities, and many others. If you have the right profile and the right amount of curiosity and ambition you can be a part of this exciting challenge. Curiosity works here!