EuropaJob Sp. z o.o.

Płytkarz

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie
13 000,00 - 15 000,00 PLN Brutto
Miesięcznie Umowa o pracę
Miejsce zatrudnienia
Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Budowa / remonty
Praca za granicą
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wakaty: 3
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • wykonywanie elementów podłoża pod okładziny
  • układanie płytek
  • wypełnianie spoin
  • układanie mozaik ozdobnych
Wymagania (oczekiwane)
  • min. 3 letnie doświadczenie jako płytkarz
  • odpowiednie kwalifikacje zawodowe
  • samodzielność, dokładność, dobra organizacja pracy
  • motywacja do pracy
  • gotowość oraz chęć wyjazdu do pracy na terenie Francji
Korzyści dla kandydata
  • możliwość rozwoju w firmie
  • zwrot kosztów za odzież roboczą
  • darmowe zakwaterowanie
  • atrakcyjne wynagrodzenie + nadgodziny płatne o 25% i 50% więcej
  • pokrycie kosztów za badania lekarskie
  • stabilne i legalne zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o pracę tymczasową
  • możliwość pomocy w organizacji przewoźnika
  • opiekę polskiego rekrutera również po rozpoczęciu zatrudnienia
  • niezbędne narzędzia do pracy
EuropaJOB jest młodą i dynamicznie rozwijającą się agencją zatrudnienia z siedzibą w Krakowie. Tworzy ją zespół pełnych energii profesjonalistów w zakresie doradztwa, rekrutacji i selekcji pracowników. Ich doświadczenie w całości zagadnień związanych z pośrednictwem pracy, zarówno na terenie Polski, jak i za granicą, jest gwarancją usług na najwyższym poziomie.