URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO W WARSZAWIE

Podinspektor do Wydziału ds. Dyscypliny Finansów Publicznych w Departamencie Kontroli

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie
7 700,00 - 8 300,00 PLN Brutto
Miesięcznie Umowa o pracę
Miejsce zatrudnienia
ul. Jagiellońska 26, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Kategorie:
Pozostałe oferty pracy
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • przeprowadzania kontroli,
  • Realizowanie zadań z zakresu:
  • weryfikowania projektów wystąpień pokontrolnych,
  • weryfikowania zawiadomień o ujawnionych okolicznościach wskazujących na naruszenie dyscypliny finansów publicznych,
  • planowania kontroli i sprawozdawczości.
Wymagania (oczekiwane)
  • brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane
  • Oświadczenia dla kandydatów potwierdzające:
  • realizacji zadań z zakresu finansów lub księgowości
  • Udokumentowanie doświadczenia lub odbycie stażu/praktyk w:
  • pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych.
  • z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe (osoby, którym zostanie zaproponowana praca w Urzędzie będą zobowiązane do dostarczenia z Krajowego Rejestru Karnego zapytania o udzielenie informacji o osobie).
  • Udokumentowanie wyższego wykształcenia
  • udokumentowanie średniego wykształcenia - udokumentowanie co najmniej 3 lat stażu pracy ogółem.
  • nieposzlakowaną opinię.
  • Kwestionariusz osobowy.
  • realizacji zadań dotyczących udzielania rozliczania dotacji.
  • LUB
  • LUB
  • LUB
  • realizacji zadań z zakresu przeprowadzania kontroli lub audytu podmiotów/organów sektora publicznego lub jednostek nienależących do sektora finansów publicznych
Wymagania (mile widziane)
  • myślenia analitycznego,
  • Znajomość ustawy o odpowiedzialności za naruszenie dyscypliny finansów publicznych - będzie weryfikowana podczas rozmowy kwalifikacyjnej.
  • pracy zespołowej.
  • Posiadanie kompetencji:
  • zarządzania sobą,
  • Znajomość obsługa komputera - pakiet MS Office.
Korzyści dla kandydata
  • Możliwość awansu i rozbudowaną ścieżkę kariery
  • Pracę w nowocześnie zarządzanej i docenianej na rynku instytucji.
  • Program mentorski i wsparcie zespołu.
  • Stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę.
  • Dodatkowe benefity i świadczenia pracownicze w ramach ZFŚS
  • Podnoszenie kwalifikacji, rozwój zawodowy.
  • Ruchomy czas pracy.
Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego jest nowoczesną i przyjazną pracownikom instytucją. Nasz urząd jest miejscem bezpiecznym, komfortowym i rozwojowym, jest nim dzięki ludziom, którzy go współtworzą – otwartym, kreatywnym i świadomym wagi powierzanych im zadań. Naszym celem jest budowanie spójnego, przejrzystego i prostego w działaniu systemu pracy. Wizją rozwoju urzędu jest profesjonalna, sprawnie działająca organizacja.