benett PEOPLE

Pomocnik Operatora Produkcji

Wynagrodzenie
5 800,00 PLN Brutto
Miesięcznie Umowa o pracę
Miejsce zatrudnienia
Warszawa, Mazowieckie, Polska
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Budowa / remonty
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wakaty: 3
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Operowanie drobnymi narzędziami;
  • Obsługiwanie maszyn produkcyjnych z zachowaniem standardów i zasad BHP;
  • Dbanie o jakość wytwarzanych produktów.
  • Prace manualne związane m.in. z montażem szkieł okularowych;
Wymagania (oczekiwane)
  • Posiadasz zdolności manualne;
  • Jesteś osobą zaangażowaną i lubisz pracę w zespole;
  • Szukasz stabilnego zatrudnienia i chcesz podnosić swoje kwalifikacje.
  • Jesteś dyspozycyjna/y do pracy w systemie 3 - zmianowym (6.30-14.30, 14.30-22.30, 22.30-6.30);
Korzyści dla kandydata
  • prywatna opieka medyczna
  • spotkania integracyjne
  • dofinasowanie do posiłków
  • Coroczne podwyżki;
  • Dodatkowe 13te wynagrodzenie;
  • Program rekomendacji pracowników;
  • kawa / herbata
  • program rekomendacji pracowników
  • Wynagrodzenie w wysokości 5800 zł brutto;
  • Prywatna opieka medyczna;
  • Karta sportowa;
  • parking dla pracowników
  • Zniżki na produkty firmowe;
  • Umowę o prace;
  • Dofinasowanie do posiłków;
  • Spotkania integracyjne;
  • Dodatek stażowy.
  • Bezpośrednie zatrudnienie u naszego klienta;
  • Paczki świąteczne;
  • paczki świąteczne
  • Przyjazną atmosferę i wsparcie trenera już od samego początku pracy;
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • dofinansowanie zajęć sportowych

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj