Grupa Pekabex

Pomocnik Operatora Suwnicy

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
Mszczonów (powiat żyrardowski), Mazowieckie, Polska
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Pozostałe oferty pracy
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Praca w systemie dwuzmianowym: 6-14 i 14-22;
  • Współpraca z operatorem suwnicy w trakcie transportu elementów prefabrykowanych;
  • Praca na magazynie zewnętrznym oraz na hali produkcyjnej.
  • Podczepianie elementów prefabrykowanych gotowych do transportu suwnicą;
Wymagania (oczekiwane)
  • Wysoka motywacja do pracy.
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Chęć do nauki nowych umiejętności i podnoszenia kompetencji (możliwość zdobycia uprawnień UDT na suwnice);
  • Odpowiedzialność;
Korzyści dla kandydata
  • kawa / herbata
  • firmowa drużyna sportowa
  • dofinansowanie nauki języków
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • parking dla pracowników
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • napoje
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • inicjatywy dobroczynne
  • paczki świąteczne
  • pikniki rodzinne
  • spotkania integracyjne
  • program rekomendacji pracowników
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • wyprawka dla dziecka
Pekabex od ponad 50 lat jest największym polskim producentem elementów prefabrykowanych oraz generalnym wykonawcą. Ponad 2 tysiące naszych specjalistów zajmuje się projektowaniem, produkcją, logistyką, montażem oraz wykonawstwem i developmentem inwestycji. Produkujemy elementy wykorzystywane do realizacji w nowoczesnej technologii modułowej obiektów takich jak: hale produkcyjne, magazyny, biura, obiekty handlowe, dworce, parkingi, osiedla mieszkaniowe, mosty i tunele, w sześciu fabrykach w Poznaniu, Bielsku-Białej, Mszczonowie, dwóch w Gdańsku, a także w niemieckim Marktzeuln. Prowadzimy inwestycje budowlane w Polsce, krajach skandynawskich i Niemczech. Naszą największą wartością są ambitni, zaangażowani i lubiący swoją pracę ludzie. Działamy odpowiedzialnie i rzetelnie.