USP Zdrowie

Power BI Developer

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
ul. Poleczki 35, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
IT i telekomunikacja
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Ścisła współpraca z działem IT oraz Data Management w definiowaniu danych pod raportowanie
  • Rekomendowanie rozwoju narzędzi raportujących w organizacji
  • Odpowiedzialność za zbieranie i analizę potrzeb klientów wewnętrznych w obszarze raportowania
  • Budowa nowoczesnych narzędzi wspierających podejmowanie decyzji biznesowych: triggery, bot’y
  • Utrzymanie i rozwój raportowania dla całej organizacji w Power BI
Wymagania (oczekiwane)
  • Znajomość języka SQL w stopniu zaawansowanym
  • Wykształcenie wyższe
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z pozostałymi komponentami platformy MS Power (Power Apps, Power Automate, etc)
  • Znajomość systemu Power BI w stopniu zaawansowanym (z uwzględnieniem języka DAX, Power Query)
  • Wysokie kompetencje komunikacyjne
  • Min. 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku developera w Power BI
  • Znajomość MS Office w stopniu zawansowanym
Korzyści dla kandydata
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • Pracę w zespole doświadczonych osób
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • Elastyczny czas pracy, m.in. uwzględniający pracę zdalną
  • Wiele ciekawych zadań, które dadzą Ci możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • program rekomendacji pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku
  • Dostęp do nowoczesnych rozwiązań informatycznych (Microsoft Azure/ Snowflake/Power BI/Power Apps)
  • Szeroki pakiet świadczeń dodatkowych, m.in. opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, a także do wyboru: pakiet sportowy, kartę kulturalną albo dofinansowanie do wypoczynku – do wyboru, pokój zdrowia z masażami fizjoterapeuty, a także codzienną dawkę owoców w biurze
  • ubezpieczenie na życie