Bricoman Polska Sp. z o.o.

Pracownik do Wsparcia w Dziale Zakupów

Wynagrodzenie
27,70 PLN Brutto
Godzinowo Umowa zlecenie
Miejsce zatrudnienia
ul. Murmańska 25, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
Administracja biurowa
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Bieżące wsparcie Działu Zakupów w prostych zadaniach
  • Wprowadzanie nowych produktów do systemu – nadawanie im kodu SKU zgodnie z otrzymanym zleceniem od Asystenta/ Specjalisty działu zakupów
  • Wprowadzanie modyfikacji cen zakupu i sprzedaży produktów
  • Weryfikacja poprawności wejścia zmian do systemu z plikami
  • Wprowadzanie na już istniejących produktach modyfikacji dotyczących między innymi gamy produktowej
Wymagania (oczekiwane)
  • Otwartość i komunikatywność
  • Dyspozycyjność około 30h tygodniowo
  • Znajomość programu excel
  • Umiejętność współpracy w zespole
Korzyści dla kandydata
  • Narzędzia niezbędne do pracy
  • Możliwość rozwoju w dziale zakupów
  • Dobrą atmosferę w zespole
  • Umowę zlecenie

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj