LS Airport Services S.A.

Pracownik ds. Obsługi Naziemnej na lotnisku

Miejsce zatrudnienia
ul. Żwirki i Wigury 1, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Magazynier
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • obsługa sprzętu handlingowego zgodnie z uzyskanymi uprawnieniami
  • obsługa naziemna samolotów na płycie lotniska
  • załadunek i rozładunek bagażu, poczty i frachtu
Wymagania (oczekiwane)
  • biegła znajomość języka polskiego
  • udokumentowana historia zatrudnienia/kształcenia z okresu 5 lat poprzedzających zatrudnienie
  • odpowiedzialność, punktualność i dokładność
  • zaświadczenie o niekaralności
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
Korzyści dla kandydata
  • prywatną opiekę medyczną
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • zniżki na bilety lotnicze dla pracowników i ich rodzin
  • posiłki regeneracyjne wydawane w formie kart przedpłaconych
  • prywatna opieka medyczna
  • realną możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • dodatkowe świadczenia socjalne, w tym dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wypoczynku
  • ubezpieczenie na życie
  • umowę o pracę w firmie o wieloletniej tradycji
  • zniżki na bilety Kolei Mazowieckich
  • zniżki na bilety lotnicze dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • zapewnienie niezbędnych szkoleń i certyfikatów
  • pracę w ciekawym i dynamicznym środowisku lotniczym
  • program rekomendacji pracowników
  • nagrody dla najlepszych pracowników
  • karty przedpłacone
  • atrakcyjny system premiowy
LS Airport Services S.A. jest firmą handlingową świadczącą kompleksowe usługi na czterech największych lotniskach w Polsce: w Warszawie, Krakowie, Katowicach i Gdańsku. Świadczymy usługi związane z obsługą pasażerską oraz obsługą płytową - zajmujemy się obsługą rejsów samolotów pasażerskich, prywatnych, biznesowych, wojskowych oraz rządowych. Nasze operacje są również związane z obsługą Magazynu Cargo.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj