Przedsiębiorstwo Handlu Zagranicznego Baltona S.A.

Pracownik Gastronomii

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

ul. Wolności 90, Ożarowice (powiat tarnogórski), Śląskie, Polska
Kategorie:
Gastronomia
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Przygotowywanie posiłków dla gości restauracji i kawiarni.
  • Utrzymanie porządku na terenie restauracji .
  • Dbanie o jakość, świeżość oraz apetyczną prezentację dań.
  • Przyjmowanie płatności na kasie fiskalnej.
  • Przestrzeganie zasad GHP (dobrej praktyki higienicznej).
  • Obsługa systemów kasowych.
Wymagania (oczekiwane)
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (również w weekendy i święta).
  • Aktualna książeczkę sanitarno-epidemiologiczną lub chęć do jej wyrobienia.
  • Dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze czasu pracy.
  • Entuzjazm i empatia w codziennej pracy.
  • Umiejętność pracy w zespole.
Wymagania (mile widziane)
Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
Korzyści dla kandydata
  • Bezpłatny parking.
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • parking dla pracowników
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • dofinansowanie wypoczynku
  • Atrakcyjny system premiowy.
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Stabilny, miesięczny grafik pracy, który uwzględnia Twoje indywidualne potrzeby.
  • Rozbudowany pakiet świadczeń socjalnych m.in.: prywatny abonament medyczny Medicover, platforma do nauki języka angielskiego, karta Multisport, duże zniżki pracownicze w restauracji i naszych sklepach, pakiet ubezpieczeń na życie.
  • Stabilne zatrudnienie w wyjątkowej atmosferze lotniska.
  • dofinansowanie nauki języków
  • opieka stomatologiczna
O firmie

Kim jesteśmy?

Grupa Baltona na rynku Polskim istnieje już od 77 lat. Jesteśmy operatorem sklepów Duty Free, kawiarni oraz restauracji zlokalizowanych w prestiżowych miejscach takich jak porty lotnicze. To właśnie w sklepach Baltony kupujesz swoje ulubione perfumy lub inne towary wolnocłowe wylatując na wymarzone wakacje, a w naszych kawiarniach delektujesz się pyszną kawą czekając na wejście do samolotu.

Restauracja „Travel Chef” w Porcie Lotniczym Katowice w Pyrzowicach poszukuje do swojego zespołu Pracownika Gastronomii.

Jeżeli umiesz pracować zespołowo, a gotowanie to Twoja pasja – dołącz do nas!